Noclegi Dźwirzyno

Liczba ofert: 3
Od 105 zł
(0 opinii)
Marina Dźwirzyno
Dźwirzyno, Wiosenna 3 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Apartamenty Dźwirzyno
Wakacje nad morzem? Zapraszamy do Dźwirzyna, uzdrowiskowej
miejscowości położonej między jeziorem Resko Przymorskie, a szeroką, czystą plażą Bałtyku i wysokim pasmem wydm. Marina Dźwirzyno
Od 200 zł
(0 opinii)
Domki letniskowe Motylek
Dźwirzyno, Aleja A 523 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Kwatery Dźwirzyno
Domki letniskowe Motylek oferują noclegi w domkach
4-6 oraz 8 osobowych, które są wyposażone w sypialnie, kuchnie, łazienki, tarasy.
Od 45 zł
(0 opinii)
U Cioci Bogusi
Dźwirzyno, Admiralska 592/25 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Kwatery Dźwirzyno
Zapraszamy na noclegi nad morzem U Cioci
Bogusi w Dźwirzynie. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Cały obiekt jest ogrodzony, z miejscami parkingowymi

O miejscowości Dźwirzyno

Dźwirzyno noclegi

Dźwirzyno to wieś sołecka w województwie zachodniopomorskim, która położona jest nad Morzem Bałtyckim. Wieś ta to miejscowość wypoczynkowa z portem morskim oraz bardzo bogatą bazą wypoczynkowo-turystyczną. Plaża w Dźwirzynie jest piaszczysta i szeroka, a plaże otaczają malowniecze wydmy z lasem sosnowym, które stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu. Port Rybacki usytuowany jest przy ujściu kanału z jeziora Resko do morza oraz można oglądać łodzie rybackie. Właśnie największą atrakcją dla turystów i wczasowiczów jest obserwowanie rybaków przy pracy oraz możliwość kupna od nich świeżych ryb prosto z połowu. Co ważne z przystani można wybrać się w rejs po morzu statkiem wycieczkowym. Warto również odwiedzić tutejszy kościół pw. Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, który powstał w 1996 roku ogromnym wysiłkiem lokalnej wspólnoty parafialnej. Myślę, że fajnie jest zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy Foto ławeczce, która jest w kształcie żaglówki. Jest ona zlokalizowana na skwerze przy Ulicy Wyzwolenia i łączy w sobie formę użytkową. Dla każdego fana aktywnego wypoczynku mamy ścieżkę zdrowia, która stanowi pętle o długości ok.1500 metrów i na jej trasie znajduję się 15 stanowisk z przyrządami do ćwiczeń ogólnorozwojowych wszystkich partii mięśni. Wstęp na ścieżkę jest oczywiście bezpłatny i jest również świetnym miejscem do długich spacerów w otoczeniu nadmorskich wydm. Posiadamy bogatą bazę noclegową także każdy znajdzie coś dla siebie, a my zadbamy o całą resztę. 

Dźwirzyno położone jest około 10 kilometrów na zachód od Kołobrzegu.  W Dźwirzynie do morza uchodzi Stara Rega. Miejscowość położona jest wzdłuż jednej, głównej ulicy Wyzwolenia. Rośnie tu szesnaście ponad 250-letnich dębów szypułkowych. Dźwirzyno i okolice są rajem dla wędkarzy. Dostępne do wędkowania są wody jeziora i wpadające do niego rzeczki, nabrzeże nad kanałem oraz wody morskie.