KLARNERÓWKA. Willa na Albrychtówce - Luksusowy apartament na 6 osób

Od 800 zł

Kazimierz Dolny
ul. Albrychtówka 6
24-120 Kazimierz Dolny
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zabytkowa willa z dużym basenem, położona na skarpie z pięknym widokiem na zamek w Janowcu. Modrzewiowy dom z 1928 r otoczony jest prześlicznym, tonącym w kwiatach ogrodem. Przestronny apartament mieści się na 1 piętrze i sklada sie z: salonu, w pełni wyposażonej kuchni z jadalnią 3sypialni (każda z szerokim lóżkiem na 2 osoby), 2 łazienek, 2 WC oraz dwóch balkonów. Z balkonu od strony zachodniej roztacza się niepowtarzalny widok na zamek w Janowcu, Wisłę oraz okoliczne pola i łąki.  Balkon od strony poludniowej urzeka pięknym widokiem na las.  Telewizja satelitarna umożliwia oglądanie programów niemieckich, angielskich, francuskich i włoskich. 2
czytaj więcej

 

Zabytkowa willa z dużym basenem,

położona na skarpie z pięknym widokiem na zamek w Janowcu.


Modrzewiowy dom z 1928 r otoczony jest prześlicznym, tonącym w kwiatach ogrodem.


Przestronny apartament mieści się na 1 piętrze i sklada sie z: salonu, w pełni wyposażonej kuchni z jadalnią 3sypialni (każda z szerokim lóżkiem na 2 osoby), 2 łazienek, 2 WC oraz dwóch balkonów.

Z balkonu od strony zachodniej roztacza się niepowtarzalny widok na zamek w Janowcu, Wisłę oraz okoliczne pola i łąki.  Balkon od strony poludniowej urzeka pięknym widokiem na las. 


Telewizja satelitarna umożliwia oglądanie programów niemieckich, angielskich, francuskich i włoskich. 2 duże Flat Screen TV.


W ogrodzie znajduje się duży basen kąpielowy (12x6m) z podgrzewaną wodą. Część obszernego słonecznego pomostu przy basenie jest zacieniona żaglem słonecznym, który daje schronienie osobom preferującym zacienione miejsca.


Do dyspozycji naszych Ggości posiadamy 5 rowerów.

Goście mogą parkować samochody na terenie posesji. W cenie wynajmu wliczona jest pościel i ręczniki.


Okres wynajmu: od maja do polowy wrzesnia

Minimalny okres pobytu: 2 noce

zwiń

Zobacz również