Domki Max

Od 80 zł

Zawóz 109
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Domki Max znajdują się w pięknej miejscowości Zawóz, niedaleko Polańczyka. W naszych domkach mogą Państwo odpocząć w ciszy i spokoju, podziwiając malownicze krajobrazy Bieszczad. Zapomnij o troskach! W naszym ośrodku poczujesz się wyjątkowo. Z dala od zgiełku i hałasu znajdziesz spokój, urzekające otoczenie i niezapomniane widoki. Oferujemy miejsca noclegowe w nowo wybudowanych domkach dwukondygnacyjnych. W każdym domku znajduje się 5-7 miejsc noclegowych. Domki wyposażone są w aneks kuchenny, łazienkę, salon i pokój 4-osobowy oraz tarasy z widokiem na jezioro Solińskie. Na posesji z zieloną, soczystą trawą mamy przygotowany parking, miejsce na grilla i ognisko oraz plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią
czytaj więcej

Domki Max znajdują się w pięknej miejscowości Zawóz, niedaleko Polańczyka. W naszych domkach mogą Państwo odpocząć w ciszy i spokoju, podziwiając malownicze krajobrazy Bieszczad.

Zapomnij o troskach! W naszym ośrodku poczujesz się wyjątkowo. Z dala od zgiełku i hałasu znajdziesz spokój, urzekające otoczenie i niezapomniane widoki.

Oferujemy miejsca noclegowe w nowo wybudowanych domkach dwukondygnacyjnych. W każdym domku znajduje się 5-7 miejsc noclegowych.

Domki wyposażone są w aneks kuchenny, łazienkę, salon i pokój 4-osobowy oraz tarasy z widokiem na jezioro Solińskie.

Na posesji z zieloną, soczystą trawą mamy przygotowany parking, miejsce na grilla i ognisko oraz plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią i piaskownicą dla najmłodszych.

zwiń

Zobacz również