Kompleks Parkowa

Od 35 zł

Rajcza
ul. Górska 2
34-370 Rajcza
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do Rajczy, zatopionej w świerkowo - bukowych lasach. To właśnie tu, z dala od gwaru i hałasu, znajdziecie Państwo Kompleks restauracyjno-noclegowy "Parkowa", w którym będą Państwo mogli odpocząć od zgiełku codzienności.  Parkowa usytuowana jest  w samym centrum rynku  Rajczy, dlatego nasi goście nie muszą daleko chodzić aby dojść do sklepu, Kościoła, fryzjera, masażystki, sklepu górskiego czy zimą do stoku narciarskiego.   W swojej ofercie posiadamy o pokoje o wysokim standardzie: 2, 3, 4-osobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, ogrzewanie podłogowe.  Są przestronne i stylowo urządzone. Odzwierciedlają luksus i elegancję, stwarzając idealne warunki do wypoczynku, relaksu oraz pracy.    
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Rajczy, zatopionej w świerkowo - bukowych lasach. To właśnie tu, z dala od gwaru i hałasu, znajdziecie Państwo Kompleks restauracyjno-noclegowy "Parkowa", w którym będą Państwo mogli odpocząć od zgiełku codzienności. 

Parkowa usytuowana jest  w samym centrum rynku  Rajczy, dlatego nasi goście nie muszą daleko chodzić aby dojść do sklepu, Kościoła, fryzjera, masażystki, sklepu górskiego czy zimą do stoku narciarskiego.
 
W swojej ofercie posiadamy o pokoje o wysokim standardzie: 2, 3, 4-osobowe.
Wszystkie pokoje posiadają łazienki, ogrzewanie podłogowe.  Są przestronne i stylowo urządzone. Odzwierciedlają luksus i elegancję, stwarzając idealne warunki do wypoczynku, relaksu oraz pracy.  
 
Restauracja Parkowa słynie z pysznej kuchni, którą zachwalają wszyscy goście. 
 
Uspokajająca zieleń lasów i łąk stwarzają idealne warunki odpoczynku dla osób lubiących ciszę i spokój.
 
Liczne szlaki turystyczne umożliwiają poznawanie okolicy, podziwianie wspaniałych widoków rozciągających się ze szczytów górskich i nie tylko. Na terenie gminy znajduje sięok 100 km. ścieżek rowerowych. W sezonie zimowym panują tutaj doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Do dyspozycji narciarzy jest ok 20 wyciągów. W Zwardoniu znajduje się przejście graniczne (drogowe i kolejowe) ze Słowacją oraz przejścia małego ruchy turystycznego w Rycerce Górnej oraz przejścia turystyczne w Zwardoniu i na Wielkiej Raczy.
zwiń

Zobacz również