Slow Life Green Village

Od 285 zł

Krzeszowice
ul. Paczółtowice 344
32-065 Krzeszowice
Jura Krakowsko-Częstochowska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Slow Life Green Village to kompleks kilku budynków położony  w Paczółtowicach, w odległości 35 km od Krakowa i 45 km od Katowic, w otoczeniu przepięknej zieleni malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Na terenie obiektu znajduje się 16 przestronnych apartamentów, mogących pomieścić od 2 do 6 osób. Każdy z nich wyposażony jest w 1 lub 2 sypialnie, przestronny salon z częścią wypoczynkową i jadalną,  aneks kuchenny (lodówka, płyta indukcyjna, zastawa stołowa, sztućce) oraz słoneczny taras.  Każdy apartament charakteryzuje się minimalistycznym, aczkolwiek nowoczesnym skandynawskim designem. Z okien roztaczają się piękne widoki na okoliczne wzgórza, lasy i tereny pola golfowego. Miejsce to jest szczególnie polecane
czytaj więcej

Slow Life Green Village to kompleks kilku budynków położony  w Paczółtowicach, w odległości 35 km od Krakowa i 45 km od Katowic, w otoczeniu przepięknej zieleni malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Na terenie obiektu znajduje się 16 przestronnych apartamentów, mogących pomieścić od 2 do 6 osób. Każdy z nich wyposażony jest w 1 lub 2 sypialnie, przestronny salon z częścią wypoczynkową i jadalną,  aneks kuchenny (lodówka, płyta indukcyjna, zastawa stołowa, sztućce) oraz słoneczny taras.  Każdy apartament charakteryzuje się minimalistycznym, aczkolwiek nowoczesnym skandynawskim designem.
Z okien roztaczają się piękne widoki na okoliczne wzgórza, lasy i tereny pola golfowego. Miejsce to jest szczególnie polecane miłośnikom ciszy, spokoju oraz kontaktu z przyrodą.

zwiń

Zobacz również