Kwatera Turystyczna Old Town

Od 35 zł

Zamość
ul. Żdanowska 16
22-400 Zamość
Wyżyna Lubelska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

      Kwatera Turystyczna "Old Town"   Serdecznie zaprasza na wypoczynek do Zamościa         Oferujemy Państwu dom wolnostojący z trzema pokojami noclegowymi, dużą kuchnią z jadalnią, łazienką, toaletą. Całość jest kompletnie wyposażona, kuchnia przygotowana do sporządzania oraz spożycia posiłków.   Dogodne położenie w centrum Zamościa, blisko zabytkowego kompleksu staromiejskiego ( 600 metrów). Mieszkanie przytulne i przede wszystkim niekrępujące, gdyż właściciele mieszkają w innym miejscu.   W sezonie turystycznym mieszkanie może posłużyć jako miejsce dziennego pobytu połączonego ze zwiedzaniem naszego przepięknego miasta Zamościa i jego zabytków, jak również jako baza wypadowa w różne urocze i ciekawe zakątki
czytaj więcej
 
 
 
Kwatera Turystyczna "Old Town"
 
Serdecznie zaprasza na wypoczynek do Zamościa
 
 
 
 
Oferujemy Państwu dom wolnostojący z trzema pokojami noclegowymi, dużą kuchnią z jadalnią, łazienką, toaletą. Całość jest kompletnie wyposażona, kuchnia przygotowana do sporządzania oraz spożycia posiłków.
 
Dogodne położenie w centrum Zamościa, blisko zabytkowego kompleksu staromiejskiego ( 600 metrów). Mieszkanie przytulne i przede wszystkim niekrępujące, gdyż właściciele mieszkają w innym miejscu.
 
W sezonie turystycznym mieszkanie może posłużyć jako miejsce dziennego pobytu połączonego ze zwiedzaniem naszego przepięknego miasta Zamościa i jego zabytków, jak również jako baza wypadowa w różne urocze i ciekawe zakątki Roztocza, np. Zwierzyniec, Krasnobród, Susiec i wiele innych w tym regionie. Mieszkanie może też stanowić nocleg podczas wycieczek do Lwowa ze względu na możliwość wyjazdów 1-2 dniowych organizowanych przez tutejsze biura podróży.
 
Możliwość zakwaterowania ok. 20 osób we współpracy z innym obiektem usytuowanym również w centrum miasta (1,5 km od "Starówki"). Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również