Agroturystyka Las Góra Natura

Od 35 zł

Laskowa 915
34-602 Laskowa
Beskid Wyspowy
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne LAS-GÓRA-NATURA znajduje się w Beskidzie Wyspowym, w malowniczej miejscowości Laskowa. To doskonałe miejsce na spędzenie wakacji lub weekendu. Zapraszamy osoby poszukujące spokoju i intymności. W okolicy znajdują się niezadeptane ścieżki i trasy turystyczne, które zachęcają do kontaktu z naturą.   Do dyspozycji Gości oddajemy 2 apartamenty 2-pokojowe z łazienkami i apartament 1-pokojowy. Z dużych okien można podziwiać panoramę Beskidu, która zachwyca o każdej porze roku. W obiekcie znajduje się kuchnia z jadalnią przystosowana do samodzielnego przygotowywania posiłków. Na zewnątrz zielony taras i bezpłatny parking. Atrakcje w okolicy: - stadniny koni, - wyciąg narciarski, - zabytkowe kościoły, kaplica, dworek
czytaj więcej

Gospodarstwo Agroturystyczne LAS-GÓRA-NATURA znajduje się w Beskidzie Wyspowym, w malowniczej miejscowości Laskowa.

To doskonałe miejsce na spędzenie wakacji lub weekendu. Zapraszamy osoby poszukujące spokoju i intymności. W okolicy znajdują się niezadeptane ścieżki i trasy turystyczne, które zachęcają do kontaktu z naturą.

 

Do dyspozycji Gości oddajemy 2 apartamenty 2-pokojowe z łazienkami i apartament 1-pokojowy. Z dużych okien można podziwiać panoramę Beskidu, która zachwyca o każdej porze roku.

W obiekcie znajduje się kuchnia z jadalnią przystosowana do samodzielnego przygotowywania posiłków. Na zewnątrz zielony taras i bezpłatny parking.

Atrakcje w okolicy:
- stadniny koni,
- wyciąg narciarski,
- zabytkowe kościoły, kaplica, dworek i skansen.

zwiń

Zobacz również