Lawendowy Dom w Nartach

Od 400 zł

Narty
ul. Modrzewiowa 11
12-122 Jedwabno
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Lawendowy Dom w Nartach zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, pragną relaksu w komfortowych warunkach na łonie przyrody! Bliskość jeziora Świętajno potocznie zwanego Narty pozwala na aktywny wypoczynek gdzie znajdują się rozległe, piaskowe plaże. Jezioro jest wyjątkowe ze względu na 1 klasę czystości, ponadto bardzo łagodne rozległe i piaskowe brzegi i plaże zachęcają do kąpieli, wypoczynku i relaksu. W pobliskich barach, można zakosztować zimnego, lokalnego piwa a także zjeść świeżo złowioną rybę lub swojski obiad.  Obiekt znajduje się zaledwie 190 km od Warszawy!!!  Lawendowy dom może gościć od 1 do 7 osób. Posiada 4 rozległe tarasy z
czytaj więcej

 

Lawendowy Dom w Nartach zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, pragną relaksu w komfortowych warunkach na łonie przyrody! Bliskość jeziora Świętajno potocznie zwanego Narty pozwala na aktywny wypoczynek gdzie znajdują się rozległe, piaskowe plaże. Jezioro jest wyjątkowe ze względu na 1 klasę czystości, ponadto bardzo łagodne rozległe i piaskowe brzegi i plaże zachęcają do kąpieli, wypoczynku i relaksu. W pobliskich barach, można zakosztować zimnego, lokalnego piwa a także zjeść świeżo złowioną rybę lub swojski obiad. 

Obiekt znajduje się zaledwie 190 km od Warszawy!!! 

Lawendowy dom może gościć od 1 do 7 osób.

Posiada 4 rozległe tarasy z czego jeden duży zadaszony gdzie przy stole i na wygodnych fotelach  można spokojnie jeść posiłki lub na  leżakach relaksować się z ksiązką w czasie deszczu .

Na najniższej kondygnacji zapewne ulubionej w upalne dni ze względu na miły chłód znajduje się:

  • rozległa jadalnia ,

  • łazienka z prysznicem

  • duża kuchnia w pełni wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty do komfortowego wypoczynku takie jak duża lodówka z zamrażarką , kuchnia ceramiczna , kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny itp.

Wyższa kondygnacja to:

  • salon z wygodnymi kanapami, jedną rozkładaną do spania  i szezlongiem oraz kominkiem, który ma również  boczną szybę dzięki czemu można oglądać magnetyzujący płomień  z każdej strony salonu. Kominek posiada rozprowadzenie ciepła na inne pomieszczenia dlatego zapraszamy  Państwa do pobytu u nas przez cały rok. Ponadto w salonie znajduje się telewizor z dekoderem cyfrowym Cyfra+ .

  • poza salonem na tym poziomie znajduje się jeszcze sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami

Najwyższa kondygnacja to:

  • duża sypialnia z łożem małżeńskim oraz rozkładanym fotelem przeznaczonym szczególnie do spania dla dzieci oraz urokliwa toaleta.

Cała posesja jest ogrodzona z miejscami do parkowania samochodów. W odległości ok 150 metrów od naszego Lawendowego Domku nad Nartami, można zrobić zakupy a szczególnie polecamy, „Mazurski chleb” pieczony na zakwasie o wyjątkowych walorach smakowych.

To na tyle wstępu, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, gdzie znajdziecie Państwo opis okolicy, rozszerzoną galerię zdjęć, szczegółowy opis domu.

 

Miejscowość Narty położona jest w gminie Jedwabno w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego. Wodną atrakcją aktywnego spędzania czasu w naszych stronach są również spływy kajakowe rzeką Omule. Teren gminy położony jest na Pojezierzu Mazurskim i w Mazurskim Parku Krajobrazowym. Warte zwiedzenie i zobaczenia są rezerwaty przyrody: – Małga z dorzeczem rzeki Omulew noclegownia, siedlisko i tokowisko rzadkich gatunki ptaków; – Galiwica – to rozległe torfowiska, które są miejscem występowania wielu rzadkich i ginących roślin; – Dęby Napiwodzkie – kompleks 40 dębów, które uznane zostały za pomniki przyrody  

zwiń

Zobacz również