Leśny Zakątek

Od 30 zł

Krasnobród 23
22-440 Krasnobrod
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

 Przedstawiamy Państwu doskonałe miejsce wypoczynku w sercu Roztocza, w pobliżu Roztoczańskiego Parku Narodowego, w malowniczej miejscowości Krasnobród. Nasze propozycje aktywnego wypoczynku to: jazda bryczką, zielone kuligi, rajdy rowerowe i piesze (rowery na miejscu), spływy kajakowe rzeką Wieprz, grzybobrania zapewnione przez duże obszary leśne Akceptujemy psy i koty dlatego też istnieje możliwość zabrania czworonożnego przyjaciela po wcześniejszym uzgodnieniu. Nasze domki letniskowe zlokalizowane są na leśnej działce w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody św. Roch. Do Państwa dyspozycji są komfortowo wyposażone pokoje 2-, 3-,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. W ofercie posiadamy również pokoje noclegowe. "Leśny Zakątek" jest spokojnym i wygodnym miejscem, w
czytaj więcej
 Przedstawiamy Państwu doskonałe miejsce wypoczynku w sercu Roztocza, w pobliżu Roztoczańskiego Parku Narodowego, w malowniczej miejscowości Krasnobród.


Nasze propozycje aktywnego wypoczynku to:
jazda bryczką, zielone kuligi,
rajdy rowerowe i piesze (rowery na miejscu),
spływy kajakowe rzeką Wieprz,
grzybobrania zapewnione przez duże obszary leśne

Akceptujemy psy i koty dlatego też istnieje możliwość zabrania czworonożnego przyjaciela po wcześniejszym uzgodnieniu.

Nasze domki letniskowe zlokalizowane są na leśnej działce w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody św. Roch. Do Państwa dyspozycji są komfortowo wyposażone pokoje 2-, 3-,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. W ofercie posiadamy również pokoje noclegowe.

"Leśny Zakątek" jest spokojnym i wygodnym miejscem, w którym warto się zatrzymać podczas pobytu w Krasnobrodzie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych miłośników Roztocza oraz naszych stałych bywalców.

zwiń

Zobacz również