Marina Lester Club

Od 120 zł

Marina Lester Club

Marina Lester Club w miejscowości Rydzewo
Google Ads 300x250

Opis

Jeśli marzysz o wypoczynku w najpiękniejszym i zarazem najciekawszym miejscu 

w samym sercu Mazur 

zapraszamy do rezerwacji noclegów w 

Marina Lester Club! 

     Miejscowość Rydzewo jest to malownicza wioska będąca jednocześnie Kurortem Mazurskim bardzo modnym wśród żeglarzy i motorowodniaków. Ze względu na swoją kameralność jest niepowtarzalny tak odnośnie walorów przyrody jak również bezpośredniego położenia nad jednym z ładniejszych jezior w Polsce, mianowicie jeziorem Niegocin. Tutaj przyroda w jednym miejscu połączyła wodę, las, obfitość roślin, ptaków i ryb oraz innych zwierząt. Jednym słowem 100 % prawdziwej natury i ekologii w jednym.

      Dla naszych Szacownych Gości przygotowaliśmy 60 miejsc hotelowych tak w stylowych apartamentach jak również pokojach 2,3,4-os. W tym mamy takie perełki jak klimatyczny pokój 2-osobowy dla zakochanych z 100-letnim pieco-kominkiem i antycznymi meblami indyjskimi. Ponadto ekskluzywny  6-os apartament Fuhrera, 4-os apartament Jack’a Daniels’a oraz inne. Wszystkie wyposażone w TV, łazienki, WiFi, kosmetyki i suszarki do włosów, śnieżno-białą wykrochmaloną pościel, pachnące białe ręczniki, lodówki, czajniki, woda, herbata, zestaw startowy i słodycze.

     Club posiada własną plażę oraz kuchnię serbsko-włoską, prowadzoną przez kucharzy z 5-cio gwiazdkowego hotelu w Belgradzie. Specjalnością kuchni są organizowane w weekendy festiwale mięs, w tym mangulica, wołowina i jagnięcina robiona na wzór bałkański z polskich ekologicznych młodych owiec, tzw. wrzosówek. Żywność jest prawdziwie ekologiczna. Wszystkie produkty nie widzą zamrażarki, są absolutnie w 100% świeżo podawane. Opinia naszych konsumentów jest taka, że w promieniu 100 km nic lepiej zjeść się nie da!

      Ponadto posiadamy najdłuższe i najobszerniejsze prywatne molo na mazurach. Powierzchnia jego pokładu to około 1000 m2, wieczorami molo jest podświetlane niezapomnianą ferią świateł. 

      Z jego pirsów roztacza się niesamowita panorama na Giżycko i pełne jezioro Niegocin.

    Port jest w całości monitorowany 24h/dobę i pod opieką profesjonalnego bosmana który chętnie pomoże Państwu przy cumowaniu oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania. Marina posiada oznaczone, głębokie podejście do cumowania do samego brzegu. Jesteśmy w stanie przyjąć i zacumować każdej wielkości jednostkę pływającą.

     Ponadto dysponujemy bogatym zapleczem hotelowym na ponad 60 os, wypożyczalnią wszelkich sprzętów pływających i jeżdżących, w tym motorowodnych: łodzie z patentem i bez, skutery, rowery wodne, kajaki, łodzie turystyczne i wiosłowe, szeroka gamma rowerów turystycznych wraz z fotelikami dla dzieci, melexy, samochody off-road/safary  i in.

     Wszystkim naszym Gościom i Klubowiczom zapewniamy wiele słońca, ciepłą wodę w jeziorze, wyśmienitą kuchnię, oraz niezapomniane wrażenia z pobytu u nas! Uwaga ! Wycieczka na Mazury może mieć niebezpieczne konsekwencje. Sprawi że zakochasz się w tym prawdziwym „Cudzie Natury!” i będziesz chciał tam wracać co rok, a nawet częściej! 


Rydzewo to wieś w województwie warmińsko-mazurskim, położona bezpośrednio nad jeziorami Niegocin, w powiecie giżyckim, w gminie Miłki.