Dom Do Wynajęcia Nad Jeziorem koło Giżycka

Od 600 zł

Wilkasy
ul. Plażowa 9
11-500 Giżycko
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Planujesz urlop na Mazurach? Nasz Dom do wynajęcia nad Jeziorem Tajty znajduje się blisko plaży w Wilkasach Zalesiu. Jedyne 5 km od Giżycka. Obiekt położony jest na osiedlu domków letniskowy i łącznie może pomieścić 20 osób. Goście mają możliwość pełnego wypoczynku.     Posiadłość graniczy z lasem. Na terenie osiedla znajduje się sklep spożywczy (podstawowe art. spożywcze) oraz bar ze stołem bilardowym. Osiedle domków letniskowych objęte jest dozorem ochronnym. Dla większych grup udostępniane są łóżka w zaadaptowanym garażu - łącznie dla ok. 30 osób). Jest również możliwość wynajęcia osobnych pokoi.   Jezioro Tajty jest z wyznaczonym kąpieliskiem, pomostem cumowniczo-wędkarskim,
czytaj więcej

 

Planujesz urlop na Mazurach? Nasz Dom do wynajęcia nad Jeziorem Tajty znajduje się blisko plaży w Wilkasach Zalesiu. Jedyne 5 km od Giżycka. Obiekt położony jest na osiedlu domków letniskowy i łącznie może pomieścić 20 osób. Goście mają możliwość pełnego wypoczynku.

 

 

Posiadłość graniczy z lasem. Na terenie osiedla znajduje się sklep spożywczy (podstawowe art. spożywcze) oraz bar ze stołem bilardowym. Osiedle domków letniskowych objęte jest dozorem ochronnym. Dla większych grup udostępniane są łóżka w zaadaptowanym garażu - łącznie dla ok. 30 osób). Jest również możliwość wynajęcia osobnych pokoi.

 

Jezioro Tajty jest z wyznaczonym kąpieliskiem, pomostem cumowniczo-wędkarskim, a obok są boiska do piłki siatkowej, nożnej oraz stół do ping-ponga. Dla najmłodszych znajduje się plac zabaw. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne i turystyczne, łódki wiosłowe, motorówki, skutery wodne).

Wilkasy Zalesie leżą w pobliżu letniskowej wsi Wilkasy, gdzie istnieje możliwość m.in. odpłatnego korzystania z jazdy konnej, z kortów tenisowych oraz licznych wypożyczalni profesjonalnego sprzętu wodnego. Dla osób lubiących ciszę pozostaje opalanie się, kąpiele oraz wędkowanie i pływanie po jeziorze Tajty, w którym można złowić leszcze, okonie, a nawet szczupaki i węgorze.

W promieniu kilkunastu kilometrów znajdziecie Państwo liczne atrakcje turystyczne. W samym Giżycku (ok.5km) są to: Most obrotowy na Kanale Łuczańskim, Twierdza Boyen, Hotel w stylu Zamku Krzyżackiego , Koncerty organowe w Kościele Ewangelickim, Las Miejski ze ścieżką edukacyjną i inne. Nieco dalej: "Zerwane mosty" w Grądach Kruklaneckich, Sanktuarium w Świętej Lipce, zamek w Rynie i w Reszlu, Fortyfikacje obronne z czasów II wojny światowej - m.in. Kwatera Hitlera -"Wilczy Szaniec" w Gierłoży, Kwatera Himlera w Pozezdrzu, Kwatera OKH Mamerki oraz inne mazurskie atrakcje jak np. słynne festiwale w Mragowie.  

zwiń

Zobacz również