miniHotel ANTONIEFF Krynica-Zdrój

Od 35 zł

Krynica-Zdrój
ul. Kraszewskiego 10
33-380 Krynica-Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w centrum Krynicy Zadrój  Pozwalamy sobie zaprezentować ofertę hotelową nowej sieci małych komfortowych minihoteli, powstających w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych kraju pod nazwą Antonieff®, adresowaną do średniozamożnego turysty oraz do przedstawicieli firm szukających całorocznego komfortu w podróży . miniHotel ANTONIEFF® położona jest w centrum uzdrowiska Krynica i utrzymana w wysokim standardzie turystycznym. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie Gościom atmosfery kameralności w komfortowych warunkach, sprzyjającej zarówno wypoczynkowi, jak i aktywnej pracy. Oddajemy do Państwa dyspozycji łącznie sześć pokoi - jednakowo zaaranżowane pierwsze oraz drugie piętro, mogące stanowić dwa oddzielne apartamenty, w skład każdego wchodzą: dwa pokoje dwuosobowe o powierzchni 17 m kw. każdy
czytaj więcej

Noclegi w centrum Krynicy Zadrój 

Pozwalamy sobie zaprezentować ofertę hotelową nowej sieci małych komfortowych minihoteli, powstających w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych kraju pod nazwą Antonieff
®, adresowaną do średniozamożnego turysty oraz do przedstawicieli firm szukających całorocznego komfortu w podróży .

miniHotel ANTONIEFF® położona jest w centrum uzdrowiska Krynica i utrzymana w wysokim standardzie turystycznym. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie Gościom atmosfery kameralności w komfortowych warunkach, sprzyjającej zarówno wypoczynkowi, jak i aktywnej pracy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji łącznie sześć pokoi - jednakowo zaaranżowane pierwsze oraz drugie piętro, mogące stanowić dwa oddzielne apartamenty, w skład każdego wchodzą:
  • dwa pokoje dwuosobowe o powierzchni 17 m kw. każdy
  • jeden pokój jednoosobowy o powierzchni 17 m kw., w nim aneks kuchenny, Internet i TV - SAT
  • nowoczesna łazienka, o powierzchni 2.5 m kw.
Każdy aneks kuchenny posiada komplet mebli dębowych, dwukomorowy zlew, dwupalnikową kuchnię elektryczną, kuchnię mikrofalową, lodówkę, ekspres do kawy, komplet naczyń.
Każda łazienka posiada WC i wannę z prysznicem.
Każdy pokój posiada dębowy parkiet. 
 
Dysponujemy dogodnym systemem rabatów rodzinnych, pobytowych oraz dla osób delegowanych.
Honorujemy karty płatnicze.
W części parterowej prowadzimy galerię biżuterii artystycznej ANTONIEFF.
Recepcję Gości w ciągu dnia prowadzimy w obiekcie, wieczorem indywidualnie.
Prosimy zatem uprzejmie awizować godzinę przyjazdu.
zwiń

Zobacz również