Domki do Wynajęcia WILKASY

Wilkasy
ul. Olsztyńska 3
11-500 Wilkasy
Mazury
zobacz na mapie

Opis

  Planujesz weekendowy wypad z przyjaciółmi? A może rodzinne wakacje? Tu się zatrzymaj! Domki do wynajęcia w Wilkasach nad jeziorem Niegocin to oferta skierowana do osób pragnących aktywnie spędzić urlop na Mazurach.     W naszej ofercie dwa domki holenderskie komfortowo i w pełni urządzone. W każdym domku może przebywać maksymalnie do 8 osób. Każdy z nich dysponuje grilem oraz meblami ogrodowymi. Zapraszamy aktywnych turystów na rowery, w pobliżu ścieżka rowerowa, w odległości około 50 m jest szkoła sportów wodnych. Tu nie ma miejsca na nudę! Wilkasy ulokowane są pomiędzy jeziorami Niegocin, Tajty, Wilkasy Małe i Wilkasy Duże, co przyciąga
czytaj więcej

 

Planujesz weekendowy wypad z przyjaciółmi? A może rodzinne wakacje? Tu się zatrzymaj! Domki do wynajęcia w Wilkasach nad jeziorem Niegocin to oferta skierowana do osób pragnących aktywnie spędzić urlop na Mazurach.

 


 

W naszej ofercie dwa domki holenderskie komfortowo i w pełni urządzone. W każdym domku może przebywać maksymalnie do 8 osób. Każdy z nich dysponuje grilem oraz meblami ogrodowymi.

Zapraszamy aktywnych turystów na rowery, w pobliżu ścieżka rowerowa, w odległości około 50 m jest szkoła sportów wodnych. Tu nie ma miejsca na nudę!

Wilkasy ulokowane są pomiędzy jeziorami Niegocin, Tajty, Wilkasy Małe i Wilkasy Duże, co przyciąga miłośników sportów wodnych. W wiosce znajduje się Park Linowy, stadnina koni oraz ścieżka rowerowa prowadząca do Giżycka. Ponadto pobliskie miejscowości oferują liczne atrakcje, takie jak:

  • Twierdza Boyen w Giżycku

  • Most obrotowy na Kanale Łuczańskim

  • "Wilczy Szaniec" w Gierłoży

  • Szlaki kajakowe, rowerowe, żaglowe

  • Park Linowy Giżycko

  • Wioska Żeglarska Mikołajki

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Cena zależna od ilości osób oraz długości pobytu.

Pobierana jest kaucja zwrotna za domek  w wysokości 400 zł (kaucja zwracana jest  w dniu wyjazdu lub pomniejszona o koszty ewentualnych szkód wyrządzonych przez Najemcę).

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również