Nadmorski Apartament Caffe Latte w Gdańsku

Nadmorski Apartament Caffe Latte w Gdańsku

Nadmorski Apartament Caffe Latte w Gdańsku w miejscowości Gdańsk
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z apartamentem "Nadmorski Apartament Caffe Latte". Jego powierzchnia wynosi 45 m², a balkon to obszar 11 m². Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, trzecim piętrze budynku z cichobieżną windą. Apartament jest przestronny i słoneczny, z wysokimi sufitami (3 m) i dużymi oknami.

Wyposażenie apartamentu obejmuje pokój dzienny gdzie znajduje się rozkładana kanapa, stół, krzesła, komoda oraz telewizor.
W sypialni znajdziemy duże łóżko, meble sosnowe a także telewizor. W przedpokoju natomiast mieści się szafa wnękowa, lustro.
Kuchnia składa się na kompleksowo wyposażony sprzęt AGD i naczynia. Łazienka posiada kabina prysznicową, umywalkę, pralke, WC oraz meble łazienkowe.

Apartament posiada również meble balkonowe i został odnowiony w listopadzie 2021 r. Osiedle, na którym się znajduje, jest ogrodzone i monitorowane, z całodobową ochroną, bramą na pilota i wideomofonem. Na parterze budynku jest siłownia, sauna i pokój zabaw dla dzieci, a na terenie osiedla - plac zabaw. Dodatkowo, dla gości dostępne jest opcjonalnie miejsce postojowe w hali garażowej.
Lokalizacja apartamentu jest atrakcyjna, blisko plaży, parków, galerii handlowej, dworców kolejowych i lotniska, z łatwym dostępem do tras komunikacyjnych. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe i przystanki komunikacji miejskiej.

Odwiedzenie Gdańska to wspaniała okazja do doświadczenia unikalnego połączenia historycznego piękna, kulturowego bogactwa oraz nowoczesnych atrakcji. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Gdańsk.
Bogata historia ponieważ Gdańsk jest miastem o bogatej historii, będącym świadkiem ważnych wydarzeń, takich jak początek II Wojny Światowej i powstanie Solidarności. Jego zabytkowe Stare Miasto, z przepiękną architekturą i klimatycznymi uliczkami, jest idealnym miejscem do odkrywania przeszłości.
Wyjątkowa architektura która znajduje się w tym mieście zachwyca różnorodnością architektoniczną, od gotyckich kościołów po renesansowe kamienice. Najbardziej znany jest Długi Targ i fontanna Neptuna, będące sercem gdańskiego Starego Miasta.
Interesujące muzea i galerie znajdujące się w Gdańsku oferują bogatą ofertę muzealną, w tym Europejskie Centrum Solidarności oraz Muzeum II Wojny Światowej, które dostarczają wnikliwych informacji o kluczowych wydarzeniach w historii Polski i Europy.
Przybrzeżne atrakcje w Gdańsku, będąc częścią Trójmiasta wraz z Sopotem i Gdynią, leży nad Bałtykiem, oferując piękne plaże i możliwość uprawiania sportów wodnych.
Ciekawa kultura i festiwale sprawiają że miasto tętni życiem kulturalnym, organizując liczne festiwale, koncerty i wydarzenia artystyczne, co sprawia, że jest to świetne miejsce dla miłośników sztuki i kultury.
Smaczna kuchnia regionalna którą można spotkać w Gdańsku oferuje wyjątkowe doświadczenia kulinarne, w tym tradycyjne dania kaszubskie i świeże owoce morza, co jest szczególną ucztą dla smakoszy.
Przyjazne środowisko dla spacerów i wycieczek w tym mieście atrakcyjne dla pieszych, a jego kompaktowy rozmiar sprawia, że jest idealne do zwiedzania na piechotę lub rowerem.
Dziedzictwo marynistyczne w Gdańsku ma długą tradycję związaną z morzem, co można zobaczyć w Stoczni Gdańskiej, Muzeum Morskim i na statkach-muzeach.
Liczne sklepy i bazary znajdujące się w Gdańsku oferuja szeroki wybór zakupów, od tradycyjnych rynków po nowoczesne centra handlowe.
Łatwy dostęp dzięki lotnisku, dobrze rozwiniętej sieci kolejowej i drogowej, Gdańsk jest łatwo dostępny z różnych części Polski i Europy.

Wizyta w Gdańsku to nie tylko podróż po zabytkach, ale także doświadczenie współczesnego, dynamicznie rozwijającego się miasta, które łączy tradycję z nowoczesnością.