Naturjada

Od 250 zł

Bystre k/Baligrodu .
38-606 Baligród
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Naturjada to najlepsze noclegi w Bieszczadach! Jest to kompleks 4 domków drewnianych położonych na stoku góry Dzidowa w miejscowości Bystre w pobliżu Baligrodu. Miejsce to stanowi świetną bazę wypadową na liczne okoliczne atrakcje, do uprawiania kolarstwa górskiego, nordic walking, sportów wodnych czy narciarstwa. Domki doskonale nadają się na urlop razem z zaprzyjaźnioną rodziną, albo na wakacje z przyjaciółmi. Każdy z nich posiada 4 sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę. Na parterze jest salon z kominkiem i tv. Domki dostępne są przez cały rok! W odległości kilkudziesięciu metrów wyciąg narciarski z homologacją FIS. Jeśli szukasz noclegu w otoczeniu przyrody, miejsca gdzie
czytaj więcej

Naturjada to najlepsze noclegi w Bieszczadach!

Jest to kompleks 4 domków drewnianych położonych na stoku góry Dzidowa w miejscowości Bystre w pobliżu Baligrodu.

Miejsce to stanowi świetną bazę wypadową na liczne okoliczne atrakcje, do uprawiania kolarstwa górskiego, nordic walking, sportów wodnych czy narciarstwa.

Domki doskonale nadają się na urlop razem z zaprzyjaźnioną rodziną, albo na wakacje z przyjaciółmi. Każdy z nich posiada 4 sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę. Na parterze jest salon z kominkiem i tv.

Domki dostępne są przez cały rok! W odległości kilkudziesięciu metrów wyciąg narciarski z homologacją FIS.

Jeśli szukasz noclegu w otoczeniu przyrody, miejsca gdzie odpoczniesz od codziennych obowiązków, spędzisz czas w gronie bliskich, w otoczeniu pięknej przyrody zadzwoń lub wyślij zapytanie.

Chętnie doradzimy co warto zobaczyć.

 

zwiń

Zobacz również