Hostel Baj Poznań

Od 30 zł

Hostel Baj Poznań

Hostel Baj Poznań w miejscowości Poznań
Google Ads 300x250

Opis

HOSTEL BAJ to obiekt zlokalizowany na osiedlu Bajkowym pomiędzy lotniskiem Ławica, a stadionem Inea Lech Poznań . Nasz obiekt mieści 18 miejsc noclegowych do Państwa dyspozycji w swojej ofercie. Posiadamy pokoje prywatne jedno i dwu osobowe jak i większe pokoje 3,­4,­5 i 6 osobowe z możliwością zarezerwowania pojedynczego miejsca. Tak aby oferta była dopasowana na każdą kieszeń.

Z naszej zróżnicowanej oferty jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, od podróżujących w celach biznesowych, rodziny z małymi dziećmi, studentów, seniorów czy grupy zorganizowane krajowe jak i zagraniczne. Dzięki temu, że rozumiemy potrzeby naszych gości tworzymy miejsce, w którym chcemy by poczuli się jak w domu.

Z naszych usług skorzystało wielu gości takich jak studenci, biznesmeni, grupy zorganizowane zarówno krajowe i zagraniczne, rodziny z dziećmi, turyści, kibice sportowi, osoby podróżujące z pupilami oraz wielu innych. Dzięki temu, że potrafimy dostosować się do każdego z osobna.

Naszymi zaletami jest z pewnością lokalizacja. Znajdujemy się blisko Lotniska Ławica. Nieopodal hostelu usytuowane są Lasek Marceliński, G.H King Cross Marcelin, Stadion Inea Lech Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Sportowa Arena oraz wiele punktów gastronomicznych.

Nasze atuty

- bardzo dobra lokalizacja na spokojnym Osiedlu Bajkowym

- pokoje przystosowane do gości indywidualnych i grup

- bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do internetu wifi dostępny w pokojach

- w pełni wyposażoną kuchnię z darmową kawą i herbatą

- suszarka do ubrań, żelazka itp. w cenie

- darmowe miejsca parkingowe przed hostelem dla 6 aut osobowych

- stanowiska komputerowe do użytku gości

- przechowalnię bagażu

- w cenie pokoju wliczone są stopery do uszu

- możliwość grillowania na terenie ogrodu na tyłach hostelu

- możliwość zabrania ze sobą pupila

- dostęp do ksero