Noclegi Dworski Ćwiak

Od 40 zł

Berezka 34
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Noclegi Dworski Ćwiak to miejsce, którego szukasz!!! Zapraszamy do miejscowości Berezka położonej w Bieszczadach - znajdującej się jedynie 4 km od Polańczyka, 6 km od Soliny. W pobliżu znajduje się wiejskie zoo, Muzeum Kultury Bojków w Myczkowie czy Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie "Knieja" w Nowosiółkach. Jeżeli chcesz wypocząć od miejskiego szumu, to znalazłeś idealne miejsce!   Do dyspozycji gości oddajemy: 2 apartamenty z aneksem kuchennym i łazienką; 1 apartament dwuosobowy z aneksem kuchennym, łazienką oraz osobnym WC; apartament 4 osobowy dwupokojowy z niezależnym wejściem, z aneksem kuchennym, łazienką i WC -  świetnie sprawdza się dla rodzin z dziećmi.  Niektóre z apartamentów
czytaj więcej

 

Noclegi Dworski Ćwiak to miejsce, którego szukasz!!!

Zapraszamy do miejscowości Berezka położonej w Bieszczadach - znajdującej się jedynie 4 km od Polańczyka, 6 km od Soliny. W pobliżu znajduje się wiejskie zoo, Muzeum Kultury Bojków w Myczkowie czy Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie "Knieja" w Nowosiółkach. Jeżeli chcesz wypocząć od miejskiego szumu, to znalazłeś idealne miejsce!

 

Do dyspozycji gości oddajemy:

  • 2 apartamenty z aneksem kuchennym i łazienką;
  • 1 apartament dwuosobowy z aneksem kuchennym, łazienką oraz osobnym WC;
  • apartament 4 osobowy dwupokojowy z niezależnym wejściem, z aneksem kuchennym, łazienką i WC -  świetnie sprawdza się dla rodzin z dziećmi. 

Niektóre z apartamentów posiadają balkony, z okien roztacza się pięny widok na Bieszczadzkie zielone wzgórza. Na posesji jest miejsce na odpoczynek przy ognisku, a dla dzieciaków drewniana ambona. 

Budynek umiejscowiony jest na terenie dawnego dworu szlacheckiego Fredry i Żurowskich z 1851 roku, na trasie małej pętli Bieszczadzkiej - sąsiadami są tu tylko cisza i las. W pobliżu znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe, a historia tego miejsca zapiera dech w piersiach - spytaj o nią właściciela.

zwiń

Zobacz również