Noclegi na Jaśminowej

Od 35 zł

Zwierzyniec
ul. Jaśminowa 7
22-470 Zwierzyniec
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

        Zwierzyniec jest niewielkim, pięknie położonym miasteczkiem w województwie lubelskim, często nazywanym "sercem Roztocza". To idealne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.            Oferujemy Państwu zakwaterowanie w nowo otwartym obiekcie na noclegowej mapie Zwierzyńca pod nazwą "Noclegi na Jaśminowej". Zapewniamy Państwu nocleg w pokojach 2-osobowych, a w każdym z nich przygotowane są: duże łóżko, szafa, małe szafki oraz radio.   Do dyspozycji gości jest również wspólna kuchnia, łazienka i pokój dzienny z telewizorem. Ponadto zapewniamy bezpłatny dostęp do wi-fi.    Jest to idealne miejsce dla par i rodzin z dziećmi  
czytaj więcej
 
 
 
 
Zwierzyniec jest niewielkim, pięknie położonym miasteczkiem
w województwie lubelskim, często nazywanym
"sercem Roztocza".
To idealne miejsce na wypoczynek z dala
od miejskiego zgiełku. 
 
 
 
 
 
Oferujemy Państwu zakwaterowanie w nowo otwartym obiekcie na noclegowej mapie Zwierzyńca pod nazwą "Noclegi na Jaśminowej". Zapewniamy Państwu nocleg w pokojach 2-osobowych, a w każdym z nich przygotowane są: duże łóżko, szafa, małe szafki oraz radio.
 
Do dyspozycji gości jest również wspólna kuchnia, łazienka i pokój dzienny z telewizorem. Ponadto zapewniamy bezpłatny dostęp do wi-fi. 
 
Jest to idealne miejsce dla par i rodzin z dziećmi smiley
 
 
Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia.
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również