ORAWIOK - domek do wynajęcia

Od 35 zł

Zubrzyca Dolna 239A
34-484 Zubrzyca Górna
Orawa
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Domek do wynajęcia - „Orawiok”   Oferujemy Państwu drewniany domek do wynajęcia położony na wsi w spokojnej miejscowości Zubrzyca Dolna u podnóża Babiej Góry. Lokalizacja domku jest idealną bazą wypadową na górskie wycieczki i białe szaleństwa. Klimat tworzą przytulne drewniane pokoje a urok kominka zachęca do wypoczynku. Taki domek do wynajęcia w górach to miejsce do którego będziesz chciał wracać.   Wolnostojący, całoroczny, dwupoziomowy drewniany domek o powierzchni 65 m2 w miejscowości Zubrzyca Dolna przeznaczony dla 6-8 osób. Jest nowy (oddany do użytku na początku 2011 r.) cały wykończony drewnem z gustownymi dodatkami, urządzony funkcjonalnie i nowocześnie.  Stanowi przytulne miejsce
czytaj więcej
Domek do wynajęcia - „Orawiok”
 
Oferujemy Państwu drewniany domek do wynajęcia położony na wsi w spokojnej miejscowości Zubrzyca Dolna u podnóża Babiej Góry. Lokalizacja domku jest idealną bazą wypadową na górskie wycieczki i białe szaleństwa. Klimat tworzą przytulne drewniane pokoje a urok kominka zachęca do wypoczynku. Taki domek do wynajęcia w górach to miejsce do którego będziesz chciał wracać.
 
Wolnostojący, całoroczny, dwupoziomowy drewniany domek o powierzchni 65 m2 w miejscowości Zubrzyca Dolna przeznaczony dla 6-8 osób.
Jest nowy (oddany do użytku na początku 2011 r.) cały wykończony drewnem z gustownymi dodatkami, urządzony funkcjonalnie i nowocześnie. 
Stanowi przytulne miejsce do wypoczynku.
 
Domek wyposażony jest w:
  • salon z kominkiem i TV SAT, funkcja spania dla 2 osób, taras
  • aneks kuchenny (lodówka, piekarnik, płyta gazowa, mikrofala i wszystkie potrzebne naczynia i przybory)
  • jadalnia (stół i 8 krzeseł)
  • łazienka (prysznic z hydromasażem, umywalka, wc)
  • 2 odzielne 3 osobowe pokoje (1 balkon)
  • dostęp do internetu
  • ubikacja (wc, umywalka)
Domek ogrodzony z miejscem parkingowym i boiskiem do gry w siatkówkę.
 
Na podwórku można wypocząć przy grillu korzystając z drewnianych mebli ogrodowych a do dyspozycji dzieci plac zabaw.
zwiń

Zobacz również