Osada Mała Kozówka

Od 400 zł
Osada Mała Kozówka w miejscowości Harbutowice
Google Ads 300x250

Harbutowice 801
32-440 Sułkowice
Beskid Makowski
zobacz na mapie

Opis

Osada Mała Kozówka to kompleks trzech domków o niezależnej zabudowie, gwarantujących intymność, ciszę i spokój. Miejsce pozwala na swobodny wypoczynek dla ludzi w różnym wieku, rodzin z dziećmi, a także takich którzy pragną spokoju. Wypoczynek w osadzie polecamy gorąco dla osób i rodzin pragnących wypocząć w ciszy oraz wszystkich, którzy pragną na chwilę oderwać się od zgiełku i pośpiechu. Nasza Osada położona jest na pięknym, malowniczym, leśnym wzgórzu. Bliskość przyrody i lasu zapewniają niepowtarzalną możliwość obcowania z naturą. Osada położona jest w części Beskidu Makowskiego, pomiędzy Krakowem a Podhalem. Przysiółek składa się z trzech domków o niezależnej zabudowie, gwarantujących intymność ciszę
czytaj więcej

Osada Mała Kozówka to kompleks trzech domków o niezależnej zabudowie, gwarantujących intymność, ciszę i spokój. Miejsce pozwala na swobodny wypoczynek dla ludzi w różnym wieku, rodzin z dziećmi, a także takich którzy pragną spokoju. Wypoczynek w osadzie polecamy gorąco dla osób i rodzin pragnących wypocząć w ciszy oraz wszystkich, którzy pragną na chwilę oderwać się od zgiełku i pośpiechu.
Nasza Osada położona jest na pięknym, malowniczym, leśnym wzgórzu. Bliskość przyrody i lasu zapewniają niepowtarzalną możliwość obcowania z naturą. Osada położona jest w części Beskidu Makowskiego, pomiędzy Krakowem a Podhalem. Przysiółek składa się z trzech domków o niezależnej zabudowie, gwarantujących intymność ciszę i spokój. Miejsce pozwala na swobodny wypoczynek dla ludzi w różnym wieku, rodzin z dziećmi i takich którzy pragną spokoju.

Atrakcje w pobliżu

  • wyciąg narciarski Szklana Góra w Harbutowicach – 4 km,

  • stadnina koni z nauką jazdy konnej w Sułkowicach – 3 km,

  • zabytkowy klasztor w Kalwarii Zebrzydowskiej – 16 km,

  • jezioro Dobczyckie – 14 km,

  • szlaki turystyczne w pobliżu z możliwością odbywania wycieczek pieszych i rowerowych.

Gorąco zapraszamy Państwa na wypoczynek.

 

zwiń

Zobacz również