Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Jagoda

Od 35 zł

Karpacz
ul. Nadrzeczna 1
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ośrodek położony jest blisko centrum / przystanek PKS "Bachus", przy kościele /, lecz na uboczu, u podnóża zbocza Karpatki, nad potokiem Łomnicy. Posiada duży teren rekreacyjny z miejscem na zorganizowanie imprez plenerowych typu grill i ognisko. Przy obiekcie ogrodzony, oświetlony, monitorowany parking. W pobliżu boisko sportowe. Zwierzęta domowe są mile widziane. Organizujemy konferencje z udziałem tłumaczy przysięgłych /kabinowe tłumaczenie symultaniczne/, szkoleniom udostępniamy w pełni wyposażnoną salę komputerową na 20 stanowisk. Zapraszamy przez cały rok na pobyty weekendowe, wczasy rodzinne,szkolenia i konferencje, warsztaty jogi oraz wycieczki. W czasie pobytu zapraszamy na wspaniałe wycieczki do: Pragi, Skalnego Miasta, Szwajcarii Saksońskiej, Wiednia, Drezna
czytaj więcej

Ośrodek położony jest blisko centrum / przystanek PKS "Bachus", przy kościele /, lecz na uboczu, u podnóża zbocza Karpatki, nad potokiem Łomnicy. Posiada duży teren rekreacyjny z miejscem na zorganizowanie imprez plenerowych typu grill i ognisko.
Przy obiekcie ogrodzony, oświetlony, monitorowany parking. W pobliżu boisko sportowe. Zwierzęta domowe są mile widziane.

Organizujemy konferencje z udziałem tłumaczy przysięgłych /kabinowe tłumaczenie symultaniczne/, szkoleniom udostępniamy w pełni wyposażnoną salę komputerową na 20 stanowisk.
Zapraszamy przez cały rok na pobyty weekendowe, wczasy rodzinne,szkolenia i konferencje, warsztaty jogi oraz wycieczki.
W czasie pobytu zapraszamy na wspaniałe wycieczki do: Pragi, Skalnego Miasta, Szwajcarii Saksońskiej, Wiednia, Drezna i Kotliny Jeleniogórskiej.
Oferujemy 60 miejsc noclegowych w pokojach 1,2 osobowych oraz studiach (2+1) i (2+2) z pełnym węzłem sanitarnym, TV-Sat, balkonami.
Do dyspozycji Gości: bilard, tenis stołowy, salka internetowa, sala telewizyjna, sala konferencyjna, stołówka, bufet.DOJAZD: przy wjeżdzie do Karpacza pierwsza ulica w prawo ul. Kolejowa i zaraz w lewo obok nieczynnego dworca kolejowego ul. Nad Łomnicą ok. 350 m do skrzyżowania z ul. Nadrzeczną, przy której położony jest duży budynek Jagody z balkonami.

LUB: Z centrum Karpacza przed przystankiem PKS Bachus i Kościołem skręcamy w prawo ulo. Kościelną jedziemy w dół /stromo/ ok. 120 m., dojeżdżamy do ul. Nad Łomnicą i skręcamy w prawo- zaraz na lewo ul. Nadrzeczna i Jagoda 

zwiń

Zobacz również