Ośrodek Wypoczynkowy ARIA

Od 35 zł

Krynica-Zdrój
ul. Kiepury 14
33-380 Krynica-Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości proponujemy Państwu pobyt w Krynicu Zdrój w niedrogim, aczkolwiek o przyzwoitym standardzie ośrodku usytuowanym tuż przy gęstym, pachnącym lesie sosnowo- świerkowym, z dala od ulicznego zgiełku, zaledwie 10 minut od Głównej pijalni wód mineralnych i deptaku. Do Państwa dyspozycji oddajemy 60 miejsc w 1, 2, 3 i 4-osobowych pokojach z łazienkami oraz pokojach typu studio (2, 3 pokojowe). W każdym pokoju znajduje się TV oraz czajnik elektryczny - prawie każdy pokój posiada balkon, z którego rozlega się piękny widok na miasto i Górę Parkową. Umożliwiamy zorganizowanie ogniska oraz grillowania.   Organizujemy: Wczasy rodzinne przez cały
czytaj więcej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości proponujemy Państwu pobyt w Krynicu Zdrój w niedrogim, aczkolwiek o przyzwoitym standardzie ośrodku usytuowanym tuż przy gęstym, pachnącym lesie sosnowo- świerkowym, z dala od ulicznego zgiełku, zaledwie 10 minut od Głównej pijalni wód mineralnych i deptaku.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 60 miejsc w 1, 2, 3 i 4-osobowych pokojach z łazienkami oraz pokojach typu studio (2, 3 pokojowe).
W każdym pokoju znajduje się TV oraz czajnik elektryczny - prawie każdy pokój posiada balkon, z którego rozlega się piękny widok na miasto i Górę Parkową. Umożliwiamy zorganizowanie ogniska oraz grillowania.
 
Organizujemy:
  • Wczasy rodzinne przez cały rok,
  • Sympozja, konferencje,
  • Pobyty weekendowe,
  • Imprezy okolicznościowe: spotkania towarzyskie, pieczenie barana, kuligi, wycieczki po Beskidzie Sądeckim, Słowacji, Węgrzech, biesiady przy ognisku, grille,
  • Zjazdy absolwentów,
  • Rodzinne święta,
  • Turnus Sylwestrowy.
Prowadzimy wyżywienie na miejscu. Istnieje możliwość zamówienia śniadań lub obiadokolacji.
zwiń

Zobacz również