Ośrodek Wypoczynkowy Maria w Lewinie Kłodzkim

Od 70 zł

Lewin Kłodzki
ul. Lasek Miejski 4
57-343 Lewin Kłodzki
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Opis

Ośrodek znajduje się w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych w centrum Ziemi Kłodzkiej, Nasz misją jest zapewnienie Gościom prawdziwego wypoczynku w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Nasze wiloletnie doświadczenie, pozwala nam dbać o potrzeby wszystkich ? od najmłodszych, aż po seniorów. Ośrodek Wypoczynkowy Maria to kompleks 3 budynków otwartych przez cały rok, bez względu na pogodę i porę roku.Pozostałe trzy budynki całoroczne oferują zakwaterowanie dla 100 osób w pokojach dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowych.  Wszystkie pokoje są z łazienkami i zostały urządzone w sposób minimalistyczny, umożliwiający odpowiedni wypoczynek i sen. Wnętrza są czyste, schludne i jasne, dzięki dużym oknom. Obiekt
czytaj więcej

Ośrodek znajduje się w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych w centrum Ziemi Kłodzkiej, Nasz misją jest zapewnienie Gościom prawdziwego wypoczynku w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Nasze wiloletnie doświadczenie, pozwala nam dbać o potrzeby wszystkich ? od najmłodszych, aż po seniorów.
Ośrodek Wypoczynkowy Maria to kompleks 3 budynków otwartych przez cały rok, bez względu na pogodę i porę roku.
Pozostałe trzy budynki całoroczne oferują zakwaterowanie dla 100 osób w pokojach dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowych. 
Wszystkie pokoje są z łazienkami i zostały urządzone w sposób minimalistyczny, umożliwiający odpowiedni wypoczynek i sen. Wnętrza są czyste, schludne i jasne, dzięki dużym oknom. Obiekt dysponuje kuchnią i stołówką, gdzie każdy może zjeść pyszny posiłek.

 Stołówka jest przeznaczona dla 160 osób jednocześnie. Ponadto, na terenie naszego

Ośrodek Wypoczynkowy Maria to doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu. Niewątpliwym atutem Ośrodka jest jego położenie w gminie Lewin Kłodzki. Są to tereny doskonałe do odpoczywania, a także aktywnego spędzania wolnego czasu. Czyste powietrze, daleko od zgiełku miast i zanieczyszczeń, daleko od tłumów ludzi, samochodów i fabryk, w samym sercu przyrody. 
 Ośrodka znajduje się kawiarenka i dwie świetlice, do dyspozycji naszych Gości.

 Warte uwagi są także atrakcje regionu. Są to bowiem nie tylko szlaki górskie, potoki i zalew, ale także wiele innych ciekawych miejsc. Zachęcamy do odwiedzenia Ogrodu Japońskiego w Lewinie Kłodzkim, Aquapark w Kudowie Zdroju, Park Narodowy Gór Stołowych, Park Dinozaurów w Karłowie, Kaplica Czaszek w Czermnej, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Sztolnie Walimskie oraz Zamek Książ w Wałbrzychu. Z uwagi na bliskość granicy z Czechami (ok. 1, 5 km), nasi Goście mogą pozwolić sobie także na zwiedzanie tamtejszych terenów i atrakcji.

zwiń

Udogodnienia

  • grill
  • internet
  • miejsce na ognisko
  • parking
  • boisko
  • ogród

Cennik

Pokój 2-osobowy z własną łazienką,  (5 pokojów) śniadanie wliczone w cenę od 90 zł za osobę

Pokój 2-osobowy z własną łazienką, (3 pokoje) śniadanie wliczone w cenę od 110 zł za osobę

Pokój 3-osobowy z własną łazienką,  (5 pokojów) śniadanie wliczone w cenę od 90 zł za osobę

Pokój 4-osobowy z własną łazienką,  (5 pokojów) śniadanie wliczone w cenę od 90 zł za osobę

Studio 3-osobowe z własną łazienką,  (2 studia) śniadanie wliczone w cenę od 110 zł za osobę

Studio 4-osobowe z własną łazienką,  (5 studiów) śniadanie wliczone w cenę od 110 zł za osob

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również