Ostoja Spokoju

Od 200 zł

Olchowiec 176
38-710 Czarna
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ostoja Spokoju zaprasza na wyjątkowy wypoczynek w Olchowcu. Zapierająca dech w piersiach panorama gór, magia przyrody, tajemnice ukryte między szczytami Bieszczadów to tylko niektóre powody, dla których warto odwiedzić nasz pensjonat. Bezpośrednie sąsiedztwo górskich szlaków zachęca do pieszych wędrówek, mnogość ścieżek rowerowych do aktywnego wypoczynku, a Zalewu Solińskiego do pływania i żeglowania.   Gościom Pensjonatu oferujemy 48 miejsc noclegowych o najwyższym standardzie, karczmę „Sielsko anielsko” z wykwintną kuchnią, bezpłatny parking oraz ogrom umilających pobyt udogodnień: taras widokowy, grill, plac zabaw dla dzieci, solarium czy salon spa. Nasz pensjonat to idealne miejsce na relaks, regenerację sił i ucieczkę od miejskiej rzeczywistości.
czytaj więcej

Ostoja Spokoju zaprasza na wyjątkowy wypoczynek w Olchowcu. Zapierająca dech w piersiach panorama gór, magia przyrody, tajemnice ukryte między szczytami Bieszczadów to tylko niektóre powody, dla których warto odwiedzić nasz pensjonat. Bezpośrednie sąsiedztwo górskich szlaków zachęca do pieszych wędrówek, mnogość ścieżek rowerowych do aktywnego wypoczynku, a Zalewu Solińskiego do pływania i żeglowania.

 

Gościom Pensjonatu oferujemy 48 miejsc noclegowych o najwyższym standardzie, karczmę „Sielsko anielsko” z wykwintną kuchnią, bezpłatny parking oraz ogrom umilających pobyt udogodnień: taras widokowy, grill, plac zabaw dla dzieci, solarium czy salon spa.

Nasz pensjonat to idealne miejsce na relaks, regenerację sił i ucieczkę od miejskiej rzeczywistości.

Bieszczadzkie chaty to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek. Z tarasów rozpościera się bajeczny widok na Zalew Soliński.

Luksusowe drewniane domy posiadają przestronny salon z otwartą kuchnią, 3 łazienki, oraz 4 sypialnie. W pobliżu domów znajduje się plac zabaw dla dzieci a w bliskim sąsiedztwie wypożyczalnia sprzętu pływającego. Każda chata może pomieścić od 8 do 12 osób. Pokoje wyposażone są w: klimatyzację, telefon, TV z dostępem do Skype, łazienkę z prysznicem, dostęp do sieci WiFi.

W karczmie czeka na Państwa wiele specjałów. Sezonowe menu oparte jest na pieczołowicie dobranych, świeżych i naturalnych produktach od lokalnych dostawców, dzięki czemu nasze dania nie tylko smakują niepowtarzalnie i wyjątkowo, ale również pięknie wyglądają.

Oryginalność kuchni opiera się na doświadczeniu, innowacyjności w tworzeniu potraw, ciekawym łączeniu składników i wpływie tradycyjnej kuchni Podkarpackiej.

 

zwiń

Zobacz również