OWSISKO Gospodarstwo Agroturystyczne

Od 35 zł

Lipnica Wielka
ul. Kiczory 120
34-483 Lipnica Wielka
Orawa
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy! Witamy serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze gospodarstwo położone jest pod samą Babią Górą na Orawie we wsi Kiczory (z całej Polski kierunek na przejście graniczne w Chyżnem). Budynek leży z dala od ruchu drogowego, w otoczeniu lasu. Sprawia to, że miejsce jest niepowtarzalne, urocze i wręcz bajeczne, gdzie króluje cisza i spokój, klimat prawdziwej, polskiej, górskiej, zadbanej wsi.   Gości przyjmujemy od kilkunastu lat. Odwiedzający mówią, że potrafimy stworzyć wspaniały klimat rodzinnej atmosfery, życzliwości i gościnności, dlatego chętnie wracają do nas, nawet po kilka razy wraz ze znajomymi. Ze względu na położenie domu pod
czytaj więcej

Witamy!

Witamy serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Nasze gospodarstwo położone jest pod samą Babią Górą na Orawie we wsi Kiczory (z całej Polski kierunek na przejście graniczne w Chyżnem). Budynek leży z dala od ruchu drogowego, w otoczeniu lasu. Sprawia to, że miejsce jest niepowtarzalne, urocze i wręcz bajeczne, gdzie króluje cisza i spokój, klimat prawdziwej, polskiej, górskiej, zadbanej wsi.
 
Gości przyjmujemy od kilkunastu lat. Odwiedzający mówią, że potrafimy stworzyć wspaniały klimat rodzinnej atmosfery, życzliwości i gościnności, dlatego chętnie wracają do nas, nawet po kilka razy wraz ze znajomymi. Ze względu na położenie domu pod lasem oraz na nieograniczony teren wokół domu i możliwość kontaktu ze zwierzętami domowymi, miejsce to stanowi interesujący dla dzieci obszar zabawy i odpoczynku.
 
Gospodarstwo zostało skategoryzowane w 2003 r. przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej, posiada rekomendację tejże organizacji i przynależy do Stowarzyszenia Galicyjskich Gospodarstw Gościnnych.
 
Nasze gospodarstwo położone jest bezpośrednio pod lasem. Dysponujemy rozległym terenem wokół domu. Dzięki temu jest to idealne miejsce na zabawę i wypoczynek dla dzieci. Umożliwiamy kontakt ze zwierzętami domowymi, zapraszamy również na wypoczynek z czworonożnymi przyjaciółmi.
 
Przebywającym u nas z gościną oferujemy dużą jadalnię z kominkiem oraz dostęp do kuchni z możliwością przygotowania sobie potraw. Zadaszony taras z widokiem na okolicę zapewnia schronienie, gdy aura nie dopisuje. Parking koło domu zapewni bezpieczeństwo pojazdom naszych gości. W pokojach istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu.
 
Naszym gościom oferujemy wyżywienie ekologiczne ( ser biały, jajka, mleko, bundz ), na które posiadamy oficjalny certyfikat. Jest również możliwość wykupienia produktów ekologicznych na terenie gospodarstwa.
Zapraszamy gości obcojęzycznych. Poza językiem polskim możemy porozumieć się po angielsku i niemiecku.
 
Dla gości oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5-cio osobowe, posiadające własne łazienki. Jeden z pokoi posiada także aneks kuchenny. Czteroosobowy pokój, podzielony na dwie części, druga cześć jest przeznaczona głównie dla dzieci.

 

zwiń

Zobacz również