PEGAZOWA WOLA

Od 40 zł

Cisna 46
38-607 Cisna
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

W Bieszczady przyjeżdża się ponoć tylko raz, a potem to już tylko wraca. I będą to powroty do miejsc i ludzi, do widoków i dźwięków, do zmęczenia gdzieś na szlaku i zachwytu na szczytach.   Jeśli wybierasz się tu po raz kolejny, to znaczy, że magia tych gór działa, jeśli będziesz tu po raz pierwszy – uważaj – możesz łatwo jej ulec.   Bo Bieszczady to miejsce niezwykłe…    A w samym ich sercu my i nasz dom.   ZAPRASZAMY,  „bo dom mój otworem stoi dla takich jak Wy”     Głównym atutem Pegazowej Woli jest położenie. Na uboczu, a
czytaj więcej

W Bieszczady przyjeżdża się ponoć tylko raz, a potem to już tylko wraca.

I będą to powroty do miejsc i ludzi, do widoków i dźwięków, do zmęczenia gdzieś na szlaku i zachwytu na szczytach.
 
Jeśli wybierasz się tu po raz kolejny, to znaczy, że magia tych gór działa, jeśli będziesz tu po raz pierwszy – uważaj – możesz łatwo jej ulec.
 
Bo Bieszczady to miejsce niezwykłe…
 
 A w samym ich sercu my i nasz dom.
 
ZAPRASZAMY,  „bo dom mój otworem stoi dla takich jak Wy”
 
 
Głównym atutem Pegazowej Woli jest położenie. Na uboczu, a jednocześnie tylko kilometr od centrum Cisnej. Stwarza to idealne warunki do wypoczynku z dala od turystycznego gwaru. W pobliżu rzeka, las, trasy rowerowe i spacerowe. W Cisnej sieć szlaków, Bieszczadzka Kolejka Leśna, Ośrodek Kultury, sklepy, apteka, bankomat, gastronomia i… rozrywka :), a u nas „święty spokój” w cenie noclegu.
 
Dysponujemy 3 niezależnymi mieszkaniami w dużej drewnianej chacie (2 x 4-5 osób, 1 x 2 osoby). W każdym parter z aneksem kuchennym i łazienką oraz sypialnia na poddaszu.
 
Do Waszej dyspozycji taras, parking, miejsce na ognisko, grill, a także nasza pomoc w zaplanowaniu i zorganizowaniu pobytu.
 
Bieszczady są piękne o każdej porze roku.
zwiń

Zobacz również