PENSJONACIK BORKI

Od 35 zł

Borki 21
19-411 Świętajno
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Obiekt wolno stojący z własnym dostępem do 2 jezior (j. Litygajno, j. Łaźno) w cichej i spokojnej wsi Borki leżącej na skraju Puszczy Boreckiej.  Jest to wygodny, zmodernizowany pod potrzeby turystów budynek poszkolny, w którym jest 7 pokoi do wynajęcia, każdy z RTV i własną łazienką (prysznic, ubikacja, umywalka). Ponadto jest ogólnodostępny salon (40 m2) z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, kuch. gazowa, 4 lodówki), kominkiem i wyjściem na taras (30 m2).   Dookoła dużo wolnej przestrzeni - ogród z altankami do grillowania, ognisko, boisko, bezpłatny paking oraz pomieszczenie na rowery turystów. Do dyspozycji turystów jest 6 gratisowych łódek
czytaj więcej

Obiekt wolno stojący z własnym dostępem do 2 jezior (j. Litygajno, j. Łaźno) w cichej i spokojnej wsi Borki leżącej na skraju Puszczy Boreckiej. 

Jest to wygodny, zmodernizowany pod potrzeby turystów budynek poszkolny, w którym jest 7 pokoi do wynajęcia, każdy z RTV i własną łazienką (prysznic, ubikacja, umywalka). Ponadto jest ogólnodostępny salon (40 m2) z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, kuch. gazowa, 4 lodówki), kominkiem i wyjściem na taras (30 m2).
 
Dookoła dużo wolnej przestrzeni - ogród z altankami do grillowania, ognisko, boisko, bezpłatny paking oraz pomieszczenie na rowery turystów. Do dyspozycji turystów jest 6 gratisowych łódek wędkarskich, własny brzeg z pomostem nad j. Litygajno i j. Łaźno,  1 kajak 2-osobowy, 3 rowery do przejażdżek po puszczy i okolicy. Wędkarzom jest przygotowane specjalne miejsce do skrobania ryb a grzybiarzom udostępniamy elek. suszarkę.  
 
Na terenie siedliska nie prowadzi się żadnej działalności rolno-hodowlanej. Zapraszamy od maja do końca września.  Dzieci powyżej 10 lat. Rezerwacja tylko telefoniczna: 508 701 609

Można także zajrzeć:


www.ryba.spanie.pl 

www.agromazury.spanie.pl

 
zwiń

Zobacz również