PENSJONAT BABILON

Od 35 zł

Dąbki
ul. Nadmorska 12
76-156 Dąbki
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy na wakacje i wczasy do miejscowości nadmorskiej Bobolin koło Dąbek. Bobolin jest cichym i spokojnym agroletniskiem położonym na trasie pomiędzy miejscowościami Dąbki i Darłowo. Specyficzny mikroklimat szczególnie dobrze wpływa na górne drogi oddechowe. Wpływa na to naturalnie czyste środowisko, duża odległość od aglomeracji miejskich, czyste plaże Bałtyku oraz lasy sosnowe i nasycone jodem powietrze.   Oferujemy Państwu noclegi w 2 nowych, pięknie urządzonych 6- osobowych domkach oraz 2,3 i 4 osobowych pokojach i apartamentach z łazienkami.    Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia.   Nasz Pensjonat znajduje się tylko 250 metrów od morza.   Na terenie naszej ogrodzonej posesji można
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy na wakacje i wczasy do miejscowości nadmorskiej Bobolin koło Dąbek. Bobolin jest cichym i spokojnym agroletniskiem położonym na trasie pomiędzy miejscowościami Dąbki i Darłowo. Specyficzny mikroklimat szczególnie dobrze wpływa na górne drogi oddechowe. Wpływa na to naturalnie czyste środowisko, duża odległość od aglomeracji miejskich, czyste plaże Bałtyku oraz lasy sosnowe i nasycone jodem powietrze.
 
Oferujemy Państwu noclegi w 2 nowych, pięknie urządzonych 6- osobowych domkach oraz 2,3 i 4 osobowych pokojach i apartamentach z łazienkami. 
 
Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia.
 
Nasz Pensjonat znajduje się tylko 250 metrów od morza.
 
Na terenie naszej ogrodzonej posesji można swobodnie zaparkować samochód.
 
Przygotowaliśmy również miejsce na grill.
 
Serdecznie zapraszamy.
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również