Pensjonat CONTIVELLE

Od 35 zł

Kretowiny 28
14-300 Morąg
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do malowniczej miejscowości nad jednym z najczystszych polskich jezior, położonej pośród pól, łąk i lasów. Na stale  mieszka tu zaledwie 11 rodzin. Nieskażone cywilizacją środowisko naturalne jest prawdziwą perłą przyrody. Lasy nadal pełne są zwierzyny, jagód, jeżyn i grzybów. Nasz pensjonat położony jest w północno-zachodniej części półwyspu Kretowiny. Odległość od brzegu jeziora wynosi 50m. Jezioro Narie to wymarzone miejsce dla pływaków, żeglarzy, nurków i wędkarzy. Jego powierzchnia (ponad 1200 ha) i długa, urozmaicona linia brzegowa, z cichymi zatokami i licznymi wyspami, czyni żeglowanie i kajakowanie odkrywczą przygodą , a obcowanie sam na sam  z przyrodą ma swój niepowtarzalny
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa do malowniczej miejscowości nad jednym z najczystszych polskich jezior, położonej pośród pól, łąk i lasów. Na stale  mieszka tu zaledwie 11 rodzin. Nieskażone cywilizacją środowisko naturalne jest prawdziwą perłą przyrody. Lasy nadal pełne są zwierzyny, jagód, jeżyn i grzybów. Nasz pensjonat położony jest w północno-zachodniej części półwyspu Kretowiny. Odległość od brzegu jeziora wynosi 50m.

Jezioro Narie to wymarzone miejsce dla pływaków, żeglarzy, nurków i wędkarzy. Jego powierzchnia (ponad 1200 ha) i długa, urozmaicona linia brzegowa, z cichymi zatokami i licznymi wyspami, czyni żeglowanie i kajakowanie odkrywczą przygodą , a obcowanie sam na sam  z przyrodą ma swój niepowtarzalny urok. Średnia głębokość wynosi 8 m natomiast maksymalna 44 m. Dlatego też w sąsiedztwie pensjonatu ContiVelle znajdują się dwie bazy nurkowe, w których prowadzone są kursy nurkowania.
 
Patrząc z łodzi lub pomostu w taflę jeziora możemy obserwować jego podwodne życie na głębokości do 5 m. To ewenement nie tylko w skali Mazur, ale Europy. Istny raj dla amatorów nurkowania i wędkarzy. Tym ostatnim nie zabraknie płoci, leszczy, szczupaków, okoni, linów, uklei, wzdręg, węgorzy oraz sielawy i siei.  Drapieżniki najczęściej występują w pobliżu wysp i górek podwodnych w centralnym basenie oraz w najgłębszej części jeziora. Ryby spokojnego żeru przebywają głównie w rejonie podwodnych wypłyceń, blatów, progów i wzdłuż pasa trzcin. Gospodarzem jeziora Narie jest Zakład Rybacki Sp. z o. o. w Bogaczewie, gdzie można wykupić zezwolenie na wędkowanie. Ryby wolno łowić z brzegu od 1 kwietnia, z łodzi od 1 czerwca, lecz za dopłatą można otrzymać zezwolenie na połów z łodzi od 1 maja. 
 
Zapraszamy do zwiedzenia naszego pensjonatu.
 
Pensjonat został zbudowany w 2004 roku. Dysponuje 14 pokojami z balkonem. Każdy pokój ma własny węzeł sanitarny. Jest wyposażony w lodówkę i zlewozmywak. Znajduje się w nim łóżko dwuosobowe i rozkładana kanapa (typu wersalka). Z pokoju może korzystać czteroosobowa rodzina przy zachowaniu wysokiego standartu.
 
Istnieje również możliwość połączenia dwóch jednakowych pokoi poprzez drzwi łącznikowe. Pokoje są też wyposażone w odbiorniki RTV i wewnętrzną komunikację telefoniczną. Na życzenie gości pokój może mieć własne łącze TPSA. Dostępny jest hotspot
zwiń

Zobacz również