Pensjonat CROSNA SPA

Od 35 zł

Krościenko nad Dunajcem
ul. Św. Kingi 73d
34-450 Krościenko nad Dunajcem
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  "Crosna – to wspaniałe dzieło, które dokonać postanowiliśmy  na pożytek Naszego Królestwa, powinno być wiekuiście trwałe i silne,  co My Kazimierz z Bożej łaski Król Polski niniejszym oznajmujemy powszechności obecnej i przyszłej."   Król Polski Kazimierz Wielki lokując miasto Krościenko, 1348 rok       Crosna Spa to pensjonat, który powstał w Krościenku nad Dunajcem, z myślą o turystach kochających góry. Położony w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego, nad brzegiem Dunajca, idealnie wpisuje się w górski krajobraz.   Unikalny mikroklimat Pienin umożliwia wypoczynek i relaks o każdej porze roku - górskie powietrze i kojąca cisza są jednymi z licznych walorów
czytaj więcej

 

"Crosna – to wspaniałe dzieło, które dokonać postanowiliśmy 
na pożytek Naszego Królestwa, powinno być wiekuiście trwałe i silne, 
co My Kazimierz z Bożej łaski Król Polski niniejszym oznajmujemy powszechności obecnej i przyszłej."
 
Król Polski Kazimierz Wielki
lokując miasto Krościenko, 1348 rok
 
 
 
Crosna Spa to pensjonat, który powstał w Krościenku nad Dunajcem, z myślą o turystach kochających góry. Położony w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego, nad brzegiem Dunajca, idealnie wpisuje się w górski krajobraz.
 
Unikalny mikroklimat Pienin umożliwia wypoczynek i relaks o każdej porze roku - górskie powietrze i kojąca cisza są jednymi z licznych walorów naszego Pensjonatu.
 
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 24 luksusowo wyposażone pokoje i apartamenty, centrum konferencyjne z urządzeniami audio wideo, internet, basen, jacuzzi, saunę oraz wyśmienitą kuchnię.
 
Posiadamy tarasy letnie które świetnie nadają się na imprezy na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu jest grillowisko, plac zabaw dla dzieci, parking  oraz dostęp do rzeki Dunajec. 
 
Okoliczne pasma górskie, bogactwo flory i fauny powodują że odpoczynek u nas jest prawdziwym spotkaniem się z naturą, tradyjcą i historią.
zwiń

Zobacz również