PENSJONAT KORMORAN

Od 35 zł

Dąbki
ul. Sztormowa 8D
76-156 Dąbki
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pensjonat "Kormoran" najlepsze noclegi blisko plaży w Dąbkach!   Pensjonat położony jest przy deptaku w odległości 30 m od głównego wejścia na nadmorską strzeżoną plażę i w odległości 200 m od jeziora Bukowo.   Otoczony trawą i wysokimi drzewami zapewnia miłą i kameralną atmosferę. W pobliżu znajduję się centrum gastronomiczno-rozrywkowe z licznymi barami, smażalniami ryb i innymi atrakcjami.   Pensjonat posiada 40 miejsc noclegowych w tym: - pokoje 2- i 3- osobowe ,  - 4- i 5- osobowe studia (łazienka wspólna na dwa pokoje), - wyposażone w TV, lodówkę, czajnik elektryczny, kubki, szklanki, lampki nocne itp.   Większość pokoi posiada
czytaj więcej
Pensjonat "Kormoran" najlepsze noclegi blisko plaży w Dąbkach!
 
Pensjonat położony jest przy deptaku w odległości 30 m od głównego wejścia na nadmorską strzeżoną plażę i w odległości 200 m od jeziora Bukowo.
 
Otoczony trawą i wysokimi drzewami zapewnia miłą i kameralną atmosferę.
W pobliżu znajduję się centrum gastronomiczno-rozrywkowe z licznymi barami, smażalniami ryb i innymi atrakcjami.
 
Pensjonat posiada 40 miejsc noclegowych w tym:
- pokoje 2- i 3- osobowe , 
- 4- i 5- osobowe studia (łazienka wspólna na dwa pokoje),
- wyposażone w TV, lodówkę, czajnik elektryczny, kubki, szklanki, lampki nocne itp.
 
Większość pokoi posiada balkon.
Dodatkowo do Państwa dyspozycji oferujemy dobrze wyposażoną kuchnię (lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, garnki, naczynia itp.)
Parking na terenie posesji. Dodatkowo dla naszych gości oferujemy pełne lub częściowe wyżywienie w stołówce sąsiedniego ośrodka "Dukat" po przeciwnej stronie deptaku w odległości 40m.
 
 
zwiń

Zobacz również