Pensjonat Laworta

Od 35 zł

Brzegi Dolne 122
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Przez cały rok zapraszamy do skorzystania z noclegów w „Pensjonacie Laworta”. Dla naszych Gości przygotowaliśmy noclegi w apartamentach 2-pokojowych, które znajdują się w budynku dolnej stacji kolei linowej nad Karczmą.   W każdym apartamencie jest łazienka oraz dostęp do internetu i telewizji. W niektórych istnieje możliwość dostawienia łóżeczek dla dzieci. Dodatkowym atutem pokoi jest niecodzienna lokalizacja i niezapomniane widoki. Oferujemy możliwość wykupienia śniadania w formie szwedzkiego bufetu oraz obiadokolacji. Zapraszamy również do dobrze zaopatrzonego baru. Proponujemy również kompleksową organizację wesel - od ślubu poprzez przyjęcie po noclegi. Apartament dla nowożeńców gratis. Niewątpliwą atrakcją będzie wjazd koleją i toast na
czytaj więcej

 

Przez cały rok zapraszamy do skorzystania z noclegów
w „Pensjonacie Laworta”.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy noclegi w apartamentach
2-pokojowych, które znajdują się w budynku dolnej stacji kolei linowej nad Karczmą.

 

W każdym apartamencie jest łazienka oraz dostęp do internetu i telewizji. W niektórych istnieje możliwość dostawienia łóżeczek dla dzieci. Dodatkowym atutem pokoi jest niecodzienna lokalizacja i niezapomniane widoki.

Oferujemy możliwość wykupienia śniadania w formie szwedzkiego bufetu oraz obiadokolacji. Zapraszamy również do dobrze zaopatrzonego baru.


Proponujemy również kompleksową organizację wesel - od ślubu poprzez przyjęcie po noclegi. Apartament dla nowożeńców gratis. Niewątpliwą atrakcją będzie wjazd koleją i toast na szczycie Laworty. W ofercie mamy również organizację plenerowego przyjęcia poprawinowego m.in. z grillem i pieczeniem barana.

Wszystko to w stylowych, oryginalnych wnętrzach Pensjonatu Laworta. Istnieje też możliwość zorganozowania innych przyjęć okolicznościowych, na przykład komunii, konferencji czy bankietów.

Zapewniamy promocyjne ceny oraz miłą i profesjonalną obsługę.

zwiń

Zobacz również