Pensjonat Malinex

Od 30 zł
Pensjonat Malinex w miejscowości Kołobrzeg
Google Ads 300x250

Kołobrzeg
ul. Starynowska 45
78-100 Kołobrzeg
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Malinex oferuje całoroczne noclegi w Kołobrzegu. Do dyspozycji gości oddajemy 20 miejsc noclegowych w 6 pokojach 2, 3, 4 osobowych oraz w dwóch apartamentach dwupokojowych przeznaczonych dla 2-4 osób. W pokojach: TV balkon/taras łazienka lodówka mini aneks kuchenny. W Obiekcie znajduje się jadalnia; na terenie pensjonatu jest parking oraz ogród z altanką z grillem.  Lokalizacja naszego obiektu stanowi doskonałą bazę do aktywnego wypoczynku tj. na rower, spacery czy bieganie. Decydując się na noclegi w Kołobrzegu z dziećmi Pensjonat Malinex zapewnia, wanienkę do kąpieli, krzesełko do karmienia, plac zabaw. Co warto zobaczyć będąc w Kołobrzegu? Park Rozrywki Dziki Zachód Muzeum Figur
czytaj więcej

Malinex oferuje całoroczne noclegi w Kołobrzegu. Do dyspozycji gości oddajemy 20 miejsc noclegowych w 6 pokojach 2, 3, 4 osobowych oraz w dwóch apartamentach dwupokojowych przeznaczonych dla 2-4 osób.

W pokojach:

 • TV

 • balkon/taras

 • łazienka

 • lodówka

 • mini aneks kuchenny.

W Obiekcie znajduje się jadalnia; na terenie pensjonatu jest parking oraz ogród z altanką z grillem. 
Lokalizacja naszego obiektu stanowi doskonałą bazę do aktywnego wypoczynku tj. na rower, spacery czy bieganie. Decydując się na noclegi w Kołobrzegu z dziećmi Pensjonat Malinex zapewnia, wanienkę do kąpieli, krzesełko do karmienia, plac zabaw.
Co warto zobaczyć będąc w Kołobrzegu?

 1. Park Rozrywki Dziki Zachód

 2. Muzeum Figur Woskowych

 3. Muzeum Bursztynu

 4. Wystawa Żywych Zwierząt Tropikalnych

 5. Molo

 6. Muzeum 6D ? Maszoperia

Miasto oferuje liczne atrakcje o każdej porze roku dlatego też zapraszamy do naszego obiektu!

zwiń

Zobacz również