Pensjonat MAX

Od 35 zł

Karpacz
ul. Kowarska 5a
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

PENSJONAT MAX Karpacz jest pięknie położonym obiektem trzygwiazdkowym, tuż przy górskim potoku i niedaleko centrum Karpacza. Oferujemy noclegi ze śniadaniem lub pełnym wyżywieniem w pokojach 1-, 2- oraz 3-osobowych z łazienką i telewizorem, przestronną restaurację, saunę, pokój zabaw dla dzieci oraz duży parking. Szukasz tanich  noclegów w Karpaczu? Sprawdź promocje i ofertę Last Minute w Pensjonacie MAX Karpacz. Oferujemy wyjątkową jakość za niską cenę! Pensjonat Max w Karpaczu oferuje w wybranych terminach promocje na specjalne pakiety na noclegi ze śniadaniem lub z pełnym wyżywieniem. Noclegi w Pensjonacie Max mają swój niepowtarzalny urok. Za oknem słychać przyjemny szum górskiego potoku, a
czytaj więcej

PENSJONAT MAX Karpacz jest pięknie położonym obiektem trzygwiazdkowym, tuż przy górskim potoku i niedaleko centrum Karpacza.

Oferujemy noclegi ze śniadaniem lub pełnym wyżywieniem w pokojach 1-, 2- oraz 3-osobowych z łazienką i telewizorem, przestronną restaurację, saunę, pokój zabaw dla dzieci oraz duży parking.

Szukasz tanich  noclegów w Karpaczu? Sprawdź promocje i ofertę Last Minute w Pensjonacie MAX Karpacz. Oferujemy wyjątkową jakość za niską cenę!


Pensjonat Max w Karpaczu oferuje w wybranych terminach promocje na specjalne pakiety na noclegi ze śniadaniem lub z pełnym wyżywieniem.

Noclegi w Pensjonacie Max mają swój niepowtarzalny urok. Za oknem słychać przyjemny szum górskiego potoku, a z wybranych  pokoi – najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę.


Na naszych Gości czeka duża restauracja, z okien której można podziwiać piękno przyrody, górski potok, las oraz górskie szczyty, w tym chlubę Karpacza – szczyt Śnieżki.


Oferta dla grup: oferujemy 60 miejsc noclegowych, kompletnie wyposażoną salę konferencyjną oraz możliwość organizacji imprez integracyjnych np. przy grillu czy ognisku.


Pensjonat Max jest idealny na górskie wczasy z dziećmi. W cenie noclegu oferujemy dostęp do pokoju zabaw dla dzieci oraz dysponujemy dużym placem – idealnym na psoty i zabawy najmłodszych.

zwiń

Zobacz również