Hostel Rafcar

Od 35 zł

Bydgoszcz
ul. Bydgoska 12-14
85-790 Bydgoszcz
Kujawy
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Rafcar to miejsce gdzie we wspaniałej atmosferze można nie tylko wypocząć, ale również poświęcić czas sprawom zawodowym. Hostel zlokalizowany jest w dzielnicy Stary Fordon w Bydgoszczy. Umiejscowienie pozwala zarówno na szybkie dotarcie do centrum miasta jak i spokojny odpoczynek w zacisznej okolicy zabytkowej starówki oraz miejscowości zabudowanej kompleksem zamków. Postaraliśmy się, aby w Hostelu RafCar stworzyć klimat właściwy dla oficjalnych spotkań jak i zwyczajnych wyjazdów turystycznych. Jak zawsze czekają na Państwa rozmyślenie zaaranżowane wnętrza, od zwyczajnych pokoi typu stancja aż po ekskluzywny apartament. W ofercie 16 miejsc noclegowych w tym pokoje 2- i 3- osobowe.W ramach noclegu do dyspozycji:łazienkatoaletakuchnia z pełnym
czytaj więcej

Rafcar to miejsce gdzie we wspaniałej atmosferze można nie tylko wypocząć, ale również poświęcić czas sprawom zawodowym. Hostel zlokalizowany jest w dzielnicy Stary Fordon w Bydgoszczy. Umiejscowienie pozwala zarówno na szybkie dotarcie do centrum miasta jak i spokojny odpoczynek w zacisznej okolicy zabytkowej starówki oraz miejscowości zabudowanej kompleksem zamków. Postaraliśmy się, aby w Hostelu RafCar stworzyć klimat właściwy dla oficjalnych spotkań jak i zwyczajnych wyjazdów turystycznych. Jak zawsze czekają na Państwa rozmyślenie zaaranżowane wnętrza, od zwyczajnych pokoi typu stancja aż po ekskluzywny apartament. 

W ofercie 16 miejsc noclegowych w tym pokoje 2- i 3- osobowe.

W ramach noclegu do dyspozycji:

łazienka

toaleta

kuchnia z pełnym wyposażeniem

mikrofalówka

pralka

lodówka

internet

w każdym pokoju telewizor z pełnym pakietem TV kablowejObiekt jest w pełni wyposażona- w pokojach znajdują się łazienki i kuchnie oraz wszystkie konieczne narzędzia i urządzenia.

Rafcar to również wspaniałe rozwiązanie dla uczniów i studentów. Nasze kwatery dostępne są przez siedem dni w tygodniu. Cechują nas również bardzo przystępne ceny.

W Hostelu znajdziecie pokoje 2 i 3 osobowe.

W pobliżu pensjonatu znajdują się:

Przystanek autobusowy - bezpośrednie połączenie z Centrum Onkologi.

Sklepy - spożywcze, prasowe, market spożywczy

Kościoły - św. Mikołaja, św. Jana

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!


zwiń

Zobacz również