PENSJONAT ROYAL

Od 70 zł

Karpacz
ul. Karkonoska 15
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pensjonat **ROYAL znajduje się w Karpaczu Górnym na wysokości 840 m n.p.m.  Jest to miejsce dla tych, którzy pragną spokoju, ciszy, bliskości przyrody. Atrakcyjna lokalizacja pensjonatu zapewnia naszym Gościom wspaniałe widoki na pasmo Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej, bliskość wyciągu krzesełkowego na Kopę(800m) i zabytkowego Kościółka Wang (700m). Bezpośrednie sąsiedztwo Hotelu Gołebiewki daje możliwość korzystania  z aquaparku, kręgielni, sztucznego lodowiska i dyskoteki. Zimą macie Państwo do dyspozycji kilka wyciągów orczykowych , a latem możecie wyjść prosto na szlaki turystyczne wiodące na grzbiet Karkonoszy.   Dysponujemy przestronnymi pokojami 2 i 3 osobowymi oraz  4 osobowymi typu studio złożonymi z 2 pokoi i
czytaj więcej
Pensjonat **ROYAL znajduje się w Karpaczu Górnym na wysokości 840 m n.p.m.  Jest to miejsce dla tych, którzy pragną spokoju, ciszy, bliskości przyrody. Atrakcyjna lokalizacja pensjonatu zapewnia naszym Gościom wspaniałe widoki na pasmo Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej, bliskość wyciągu krzesełkowego na Kopę(800m) i zabytkowego Kościółka Wang (700m). Bezpośrednie sąsiedztwo Hotelu Gołebiewki daje możliwość korzystania  z aquaparku, kręgielni, sztucznego lodowiska i dyskoteki. Zimą macie Państwo do dyspozycji kilka wyciągów orczykowych , a latem możecie wyjść prosto na szlaki turystyczne wiodące na grzbiet Karkonoszy.
 
Dysponujemy przestronnymi pokojami 2 i 3 osobowymi oraz  4 osobowymi typu studio złożonymi z 2 pokoi i wspólnej łazienki. Pokoje wyposażone są w telewizory, łazienki oraz bezpłatny bezprzewodowy internet. Wiele z nich posiada oszklone werandy widokowe.
 
Parking dla naszych Gości jest bezpłatny, ogrodzony i monitorowany.
 
Miły profesjonalny personel całą dobę dba o dobre samopoczucie naszych gości. Słyniemy również ze smacznej i urozmaiconej kuchni. Oprócz śniadań, w formie szwedzkiego stołu bardzo obfitych i zróżnicowanych podajemy obiadokolacje uwieńczone deserem w postaci  własnych domowych wypieków.
 
Przez cały rok przyjmujemy grupy zorganizowane i turystów indywidualnych. Dla grup organizujemy kompleksową obsługę. Oferujemy profesjonalną obsługę, wyśmienitą kuchnię, miłą atmosferę. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klienta. Do celów szkoleniowych udostępniamy osobną salę. W ogrodzie organizujemy wieczory przy ognisku i grillu. Dla chętnych uroczyste kolacje z muzyką, tańcami i/lub karaoke. Podejmiemy się też organizacji wszelkich możliwych atrakcji na ternie Karpacza i w okolicy.
 
Serdecznie zapraszamy
zwiń

Zobacz również