NOCLEGI TEMURA

NOCLEGI TEMURA w miejscowości Olsztyn
Google Ads 300x250

Olsztyn
ul. Kłosowa 169
10-818 Olsztyn
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Pensjonat ?Temura?, znajdujący się niedaleko miejscowości Olsztyn proponuje swoim gościom wygodne i tanie kwatery. Goście mogą zarezerwować pobyt w komfortowych pokojach 1,2,3 lub 4 osobowych. Wyposażone są one w wygodne łóżka oraz telewizor. Na terenie pensjonatu jest również nielimitowany dostęp do internetu.   Goście, wynajmujący tanie kwatery mają dostęp do znajdującej się na piętrze łazienki oraz praktycznego aneksu kuchennego, który ułatwi im szybkie przygotowywanie codziennych posiłków. Opcją przeznaczoną dla podróżujących w większych grupach lub rodzinnie są pełne wygód apartamenty. Możemy wybrać kwatery o różnej powierzchni ? posiadające od 1 do 3 komfortowych sypialni. Każdy apartament posiada również doskonale wyposażoną kuchnię
czytaj więcej
Pensjonat ?Temura?, znajdujący się niedaleko miejscowości Olsztyn proponuje swoim gościom wygodne i tanie kwatery. Goście mogą zarezerwować pobyt w komfortowych pokojach 1,2,3 lub 4 osobowych. Wyposażone są one w wygodne łóżka oraz telewizor. Na terenie pensjonatu jest również nielimitowany dostęp do internetu.
 
Goście, wynajmujący tanie kwatery mają dostęp do znajdującej się na piętrze łazienki oraz praktycznego aneksu kuchennego, który ułatwi im szybkie przygotowywanie codziennych posiłków.
Opcją przeznaczoną dla podróżujących w większych grupach lub rodzinnie są pełne wygód apartamenty. Możemy wybrać kwatery o różnej powierzchni ? posiadające od 1 do 3 komfortowych sypialni. Każdy apartament posiada również doskonale wyposażoną kuchnię ? znajduje się w niej kuchenka, mikrofalówka, zestaw naczyń i garnków oraz jadalnia. Ponadto, niektóre z apartamentów dysponują również przytulnym salonem z kominkiem, telewizorem oraz bezpośrednim zejściem do ogrodu. Wszystkie posiadają prywatne łazienki z wanną i/lub prysznicem.
Na specjalne życzenie przybyłych gości udostępniana jest również deska do prasowania z żelazkiem oraz suszarka do włosów.
 
Przed budynkiem znajduje się miejsce parkingowe, które dostępne jest dla osób zakwaterowanych w Temurze.
Odpłatnie można korzystać z pralni wypożyczenia rowerów oraz kijki Nordic Walking ? nic dziwnego, Warmia i Olsztyn to miejsca, które pełne są zielonych, atrakcyjnych przestrzeni, idealnych do uprawiania tego rodzaju sportów. Tanie hotele, do których należy Dom Gościnny Temura zapraszają wszystkich, pragnących zaznać spokoju i odpocząć w pobliżu natury. Obiekt gości turystów przez cały rok kalendarzowy.

Olsztyn - jest to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. Olsztyn położony jest nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierze Mazurskiego i jest podprowincją Pojezierzy Wschodniobałtyckich. 

Atrakcje:
*Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie,
*Muzeum przyrody,
*Dom Gazety Olsztyńskiej - Oddział Muzeum Warmii i Mazur,
*Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku,
*Miejski Ośrodek Kultury Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności Olsztyn,
*Rynek w Olsztynie.
 

zwiń

Zobacz również