Petrus

Od 100 zł

Karpacz
ul. Obrońców Pokoju 1c
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Petrus to wymarzone miejsce na wypoczynek w samym sercu  górskiego kurortu, jakim jest Karpacz.  Wybierając jego lokalizację chcieliśmy dać naszym gościom  możliwość poczucia rytmu miasta bez konieczności długich wypraw, a jednocześnie podziwiania z okien i balkonów widoków jakich nie mają na co dzień.    Chcieliśmy aby stoki narciarskie, baseny, usługi wellnes i spa, restauracje, puby, sklepy, szlaki turystyczne, były dostępne po kilkuminutowym spacerze.    Pokoje miały być tak urządzone i wyposażone, aby przebywanie w nich było przyjemnością, a sala konsumpcyjna swą atmosferą zachęcała do wielogodzinnych rozmów w gronie rodziny czy znajomych.   Chcieliśmy stworzyć miejsce wypoczynku i relaksu, jakiego sami zawsze szukaliśmy.  Czy się udało? Sprawdźcie sami.  
czytaj więcej

Petrus to wymarzone miejsce na wypoczynek w samym sercu  górskiego kurortu, jakim jest Karpacz. 

Wybierając jego lokalizację chcieliśmy dać naszym gościom  możliwość poczucia rytmu miasta bez konieczności długich wypraw, a jednocześnie podziwiania z okien i balkonów widoków jakich nie mają na co dzień. 
 
Chcieliśmy aby stoki narciarskie, baseny, usługi wellnes i spa, restauracje, puby, sklepy, szlaki turystyczne, były dostępne po kilkuminutowym spacerze. 
 
Pokoje miały być tak urządzone i wyposażone, aby przebywanie w nich było przyjemnością, a sala konsumpcyjna swą atmosferą zachęcała do wielogodzinnych rozmów w gronie rodziny czy znajomych.
 
Chcieliśmy stworzyć miejsce wypoczynku i relaksu, jakiego sami zawsze szukaliśmy. 
Czy się udało? Sprawdźcie sami.
 
zwiń

Zobacz również