Noclegi Pod Szerokim Wierchem

Od 40 zł

Ustrzyki Górne 17/2
38-714 Ustrzyki Górne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi Pod Szerokim Wierchem to świetna baza noclegowa, dla osób które pragną aktywnie spędzić czas w Bieszczadach. Posiadamy 7 pokoi 2-osobowych i 1 pokój 3-4 osobowy. Naszym atutem jest lokalizacja, w pobliżu znajdują się liczne bieszczadzkie szlaki turystyczne piesze oraz narciarskie, ścieżki przyrodnicze i trasy rowerowe.   Do dyspozycji Gości oddana została kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz trzy łazienki. Z czego dwie na parterze z prysznicami oraz ubikacja z umywalką na piętrze; zapewniamy oczywiście bezpłatne parkowanie w obrębie posesji. Akceptujemy zwierzęta, istnieje możliwość korzystania z grilla, mamy również wyznaczone miejsce na wieczorne biesiadowanie z kiełbaskami przy ognisku. Oferujemy także ciszę
czytaj więcej


Noclegi Pod Szerokim Wierchem to świetna baza noclegowa, dla osób które pragną aktywnie spędzić czas w Bieszczadach. Posiadamy 7 pokoi 2-osobowych i 1 pokój 3-4 osobowy. Naszym atutem jest lokalizacja, w pobliżu znajdują się liczne bieszczadzkie szlaki turystyczne piesze oraz narciarskie, ścieżki przyrodnicze i trasy rowerowe.

 

Do dyspozycji Gości oddana została kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz trzy łazienki. Z czego dwie na parterze z prysznicami oraz ubikacja z umywalką na piętrze; zapewniamy oczywiście bezpłatne parkowanie w obrębie posesji. Akceptujemy zwierzęta, istnieje możliwość korzystania z grilla, mamy również wyznaczone miejsce na wieczorne biesiadowanie z kiełbaskami przy ognisku. Oferujemy także ciszę i spokój oraz bardzo czyste powietrze.

Ustrzyki Górne są miejscowośćią położoną nad potokiem Wołosatym w Bieszczadach, w gminie Lutowiska w pobliżu skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 896 i 897. Wieś jest siedzibą sołectwa Ustrzyki Górne, w którego skład wchodzi również miejscowość Wołosate. Znajduje się tu rzymskokatolicki kościół parafialny pw. Świętej Anny. W najbliższej okolicy Ustrzyk Górnych znajdują się znane bieszczadzkie szczyty takie jak Połonina Caryńska, Wielka Rawka czy Tarnica, których szczyty sięgają około 1300 m n.p.m.

zwiń

Zobacz również