POKOJE ANNA

Od 35 zł

Kazimierz Dolny
ul. Nadrzeczna 22
24-120 Kazimierz Dolny
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

W nieodległej od Rynku, malowniczej i spokojnej uliczce nad rzeką Grodarz mogą spędzić Państwo miło kilka dni...   Do Państwa dyspozycji oddajemy całe piętro z 4 sympatycznymi pokojami z TV. Oferujemy Państwu: kameralny pokój 2-osobowy (łoże małżeńskie) z łazienką,  2 pokoje dwuosobowe z łazienką jeden pokoik z łożem, drugi z łożem małżeńskim i kanapą (dla trzeciej osoby). Oferujemy też czwarty pokój z pięknym widokiem na Farę, ruiny zamku i basztę jest to jeden duży pokój - "mały apartamencik" z łazienką" , część jest sypialniana z wygodnym dużym łożem (na życzenie klienta mogą być dwa oddzielne łóżka) i wypoczynkowa z wersalką
czytaj więcej
W nieodległej od Rynku, malowniczej i spokojnej uliczce nad rzeką Grodarz mogą spędzić Państwo miło kilka dni...
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy całe piętro z 4 sympatycznymi pokojami z TV.
Oferujemy Państwu:
  • kameralny pokój 2-osobowy (łoże małżeńskie) z łazienką, 
  • 2 pokoje dwuosobowe z łazienką jeden pokoik z łożem, drugi z łożem małżeńskim i kanapą (dla trzeciej osoby).
  • Oferujemy też czwarty pokój z pięknym widokiem na Farę, ruiny zamku i basztę jest to jeden duży pokój - "mały apartamencik" z łazienką" , część jest sypialniana z wygodnym dużym łożem (na życzenie klienta mogą być dwa oddzielne łóżka) i wypoczynkowa z wersalką (mogą spać dwie osoby), dla większego komfortu dla turystów jest ława z fotelami. Tak więc zapraszamy do tego eleganckiego pokoju dwie osoby, które pragną mieć "większą przestrzeń życiową", lub rodzinkę np. czterososobową.
 
Duży holl który pełni rolę "aneksu kuchennego" do przygotowania śniadania i kolacji (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajniki bezprzewodowe, kuchenka indukcyjna, szkło, naczynia), do dyspozycji gości różne kawy, herbaty. Wolny czas można spędzać odpoczywając na słonecznym, balkonie, pijąc kawę.
 
W naszym domku panuje zwyczaj nie palenia papierosów, ale można to robić na balkonie, na otwartym powietrzu.
 
Naszych turystów namawiam na aktywny wypoczynek i proponuję niezdędne informatory, mapki i foldery dotyczące zwiedzania Kazimierza i okolic. Do dyspozycji najmłodszych gości jest bardzo blisko domu położony plac zabaw gdzie znajdują się huśtawki, piaskownica. Dla gości bezpłatny parking przy domu oraz możliwość bezpiecznego przechowania rowerów na czas pobytu.
Bardzo serdecznie zapraszam, proponuję na czas wyjazdu zamówić pogodę..., a niezbędny jest dobry humor i pogoda ducha.
 
Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na wiosenny pobyt w Kaimierzu. Budząca sie do życia roślinność ma przypiękną soczystą zieleń, w wąwozach kwitną pełną obfitością przylaszczki (trzeba pomiętać - są pod ochroną), a trochę później zawilce, które tworzą biało-zielone dywany. Do pełni szczęścia - gratisowy koncert ptaków i duży komfort dla tych którzy nie lubią "najazdu turystów", jeszcze teraz bez przeciskania się w tłumie można znaleść ciszę i spokój czyli pełny relaks. Już wkrótce można pomysleć o przejaźdzkach rowerowych, których jestem zwolenniczką.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE osoby które potrzebują ciszy i odpoczynku od szybkiego tempa życia ORAZ ZAKOCHANYCH
 
W KAZIMIERZU wydaje się, że czas płynie dużo wolniej...
 
ZAPRASZAM PRZEZ CAŁY ROK
Anna Kozak
zwiń

Zobacz również