Pokoje do Wynajęcia w Rydzewie

Od 40 zł

Rydzewo
ul. Mazurska 63
11-513 Rydzewo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Jeżeli szukasz wypoczynku na Mazurach, to przyjedź do Rydzewa nad piękne jezioro Niegocin!!! Obiekt znajduje się na ogrodzonej posesji. Pokoje są ogrzewane całoroczne, wyposażone w TV, lodówkę, internet. Na posesji grill oraz miejsce parkingowe. Naszym Gościom oferujemy: - Pokój 2-3 osobowy z łazienką. - Apartament 4 osobowy- sypialnia, łazienka, aneks kuchenny.   W najbliższej okolicy: sklep 20m, jadłodajnia 300m, bary 300m, kąpielisko 100m, boisko do siatkówki 100m , marina 50m, kościół 200m, przystań żeglugi mazurskiej 300m. Tutaj nie ma miejsca na nudę! Oto niektóre atrakcje w pobliżu: Giżycko z widokową wierzą ciśnień oraz twierdzą Boyen, Węgorzewo, Mikołajki, Kętrzyn z
czytaj więcej

 

Jeżeli szukasz wypoczynku na Mazurach, to przyjedź do Rydzewa nad piękne jezioro Niegocin!!!

Obiekt znajduje się na ogrodzonej posesji. Pokoje są ogrzewane całoroczne, wyposażone w TV, lodówkę, internet. Na posesji grill oraz miejsce parkingowe.

Naszym Gościom oferujemy:

- Pokój 2-3 osobowy z łazienką.
- Apartament 4 osobowy- sypialnia, łazienka, aneks kuchenny.

 

W najbliższej okolicy: sklep 20m, jadłodajnia 300m, bary 300m, kąpielisko 100m, boisko do siatkówki 100m , marina 50m, kościół 200m, przystań żeglugi mazurskiej 300m.


Tutaj nie ma miejsca na nudę! Oto niektóre atrakcje w pobliżu:

Giżycko z widokową wierzą ciśnień oraz twierdzą Boyen, Węgorzewo, Mikołajki, Kętrzyn z Wilczym Szańcem, Spływy kajakowe rzeką Krutynią.

W sezonie letnim z Giżycka organizowane są jednodniowe wycieczki na Litwę Wilno-Troki.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

zwiń

Zobacz również