Apartamenty i Pokoje Gościnne Giorgina

Od 100 zł

Apartamenty i Pokoje Gościnne Giorgina

Apartamenty i Pokoje Gościnne Giorgina w miejscowości Toruń
Google Ads 300x250

Opis

Apartament i Pokoje Giorgina to 15 wygodnych i eleganckich miejsc noclegowych usytuowanych w odległości ok. 3 km od centrum Torunia. Apartamenty i pokoje gwarantują komfort wypoczynku oraz spokojną i cichą atmosferę. Giorgina proponuje zakwaterowanie w 4 osobowym apartamencie oraz pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami i dobrze wyposażonymi aneksami kuchennymi. W pokoju jest telewizja, biurka, szafa na ubrania oraz szafki nocne, dodatkowo część kwater posiada balkony. Apartament składa się z dwóch sypialni, łazienki, kuchni i balkonu, całość ma powierzchnię ok. 42 m2. W budynku znajduje się winda. Obiekt posiada ogólnodostępny parking objęty monitoringiem, parking jest zamykany z bramą na pilota.

Oferujemy noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych, które znajdują się w budynku wybudowanym w 2011 roku. W pokojach znajduje się telewizor, biurka, szerokie łóżko, szafki nocne,oraz pojemna szafa na ubrania. W budynku można korzystać z kompletnie wyposażonej kuchni oraz zaparkować samochód na monitorowanym parkingu przy budynku.

W ofercie:

1. pokoje przeznaczone dla 2 osób z łazienkami lub z łazienką do dyspozycji 2 pokoi

2. apartament 2 o powierzchni ok. 30 m2 osobowy składający się z sypialni, balkonu, kuchni i łazienki

3. apartament 4 osobowy o powierzchni 42 m2 składający się z 2 sypialni, kuchni, łazienki oraz balkonu

Toruń ? miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Miasto leży nad Wisłą i Drwęcą. Duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy.
Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest siedzibą kurii diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3. miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.