Pokoje Gościnne GIORGINA

Od 35 zł

Toruń
ul. Broniewskiego 4/108
87-100 Toruń
Kujawy
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne GIORGINA położone komfortowo i przytulnie w centrum. Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego obiektu w Toruniu, dwa kroki od najpiękniejszej starówki w Polsce. Oferujemy noclegi w przytulnie urządzonych pokojach 2 i 3 osobowych, z telewizorami. Istnieje również możliwość wynajęcia dwupokojowego apartamentu!!!   Istnieje możliwość korzystania z, w pełni wyposażonej, kuchni oraz zaparkowania samochodu przy budynku. Łazienka przypada na dwa pokoje.   Pokoje nasze znajdują się w nowo wybudowanym i oddanym w 2011 roku do użytku budynku są zatem nowiutkie i pachnące - spełniają najwyższe kryteria wymagań i na pewno Państwa zachwycą.   Do Starówki są zaledwie 2 km!!!  
czytaj więcej

Pokoje gościnne GIORGINA położone komfortowo i przytulnie w centrum. Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego obiektu w Toruniu, dwa kroki od najpiękniejszej starówki w Polsce. Oferujemy noclegi w przytulnie urządzonych pokojach 2 i 3 osobowych, z telewizorami.

Istnieje również możliwość wynajęcia dwupokojowego apartamentu!!!
 
Istnieje możliwość korzystania z, w pełni wyposażonej, kuchni oraz zaparkowania samochodu przy budynku. Łazienka przypada na dwa pokoje.
 
Pokoje nasze znajdują się w nowo wybudowanym i oddanym w 2011 roku do użytku budynku są zatem nowiutkie i pachnące - spełniają najwyższe kryteria wymagań i na pewno Państwa zachwycą.
 
Do Starówki są zaledwie 2 km!!!
 
Toruń – miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Miasto leży nad Wisłą i Drwęcą. Duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy.
Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest siedzibą kurii diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3. miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.
zwiń