Pokoje Gościnne-Maria w Karpaczu

Od 35 zł

Karpacz
ul. Dolna 4B
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy! Nasz Dom znajduje się w centrum, ale na cichej ulicy. Przy posesji szumi potok Łomniczki, a za nim Aquapark Sandra i obiekt SPA. Dla naszych Gości oferujemy miłe, rodzinne i przytulne pokoje z łazienkami: 2 pokoje 2-osobowe (po ok. 10 m2) ze wspólną łazienką oraz pokój 4 osobowy - apartament z możliwością dostawki (ok. 30 m2) z balkonem i pięknym widokiem na Śnieżkę. Wszystkie pokoje wyposażone są dodatkowo w telewizor, szafę, czajnik elektryczny. Na każdym piętrze do dyspozycji Gości udostępniamy również w pełni wyposażoną kuchnię. Istnieje możliwość zorganizowania grilla i ogniska w ogrodzie, a w gorszą pogodę lub w
czytaj więcej

Witamy!

Nasz Dom znajduje się w centrum, ale na cichej ulicy. Przy posesji szumi potok Łomniczki, a za nim Aquapark Sandra i obiekt SPA.
Dla naszych Gości oferujemy miłe, rodzinne i przytulne pokoje z łazienkami: 2 pokoje 2-osobowe (po ok. 10 m2) ze wspólną łazienką oraz pokój 4 osobowy - apartament z możliwością dostawki (ok. 30 m2) z balkonem i pięknym widokiem na Śnieżkę. Wszystkie pokoje wyposażone są dodatkowo w telewizor, szafę, czajnik elektryczny. Na każdym piętrze do dyspozycji Gości udostępniamy również w pełni wyposażoną kuchnię. Istnieje możliwość zorganizowania grilla i ogniska w ogrodzie, a w gorszą pogodę lub w sezonie zimowym - wspólnego biesiadowania w niezależnej sali znajdującej się w piwnicy domu. Sala może służyć jako jadalnia, gdyż jest wyposażona w duży, 16-osobowy stół, aneks kuchenny (lodówkę, oraz naczynia). Można tutaj odpocząć lub też wyprawić imprezę.

Ponadto dom otacza rozległy teren zielony, tuż nad potokiem Łomniczkim. Przy domu znajduje się również bezpłatny parking. Zapewniamy także dostęp do internetu.

Oferujemy najtańsze spotkania rodzinne!!!
Nasze Pokoje Gościnne są idealnym miejscem dla gości ceniących sobie ciszę, spokój oraz miłą, rodzinną atmosferę. Można u Nas urządzić rodzinne Święta, nie ponosząc przy tym wielkich kosztów.

Serdecznie zapraszamy! 

 
zwiń

Zobacz również