Pokoje Gościnne NA WYMYŚLU

Od 35 zł

Krościenko nad Dunajcem
ul. Wymyśle 56
34-450 Grywałd
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy Państwa Zapraszamy do Grywałdu w Gorcach niedaleko Krościenka nad Dunajcem. Grywałd to wieś letniskowa w południowo-wschodniej części Gorców na stokach Lubania(1211 m n.p.m.), na zachód od Krościenka nad Dunajcem w powiecie nowotarskim.   Dom usytuowany jest w górnej części miejscowości, pod lasem z bezpośrednim wyjściem na zielony szlak w kierunku Lubania (1210 m n.p.m.). Zza oknami piękne widoki na Trzy Korony w Pieninach i Tatry.   Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Gospodarze zapewniają całodobowe wyżywienie przygotowywane z produktów regionalnych. Dla gości świetlica z aneksem kuchennym, obszerny parking, boisko do siatkówki, plac zabaw, ogród, grill
czytaj więcej

Witamy Państwa

Zapraszamy do Grywałdu w Gorcach niedaleko Krościenka nad Dunajcem. Grywałd to wieś letniskowa w południowo-wschodniej części Gorców na stokach Lubania(1211 m n.p.m.), na zachód od Krościenka nad Dunajcem w powiecie nowotarskim.
 
Dom usytuowany jest w górnej części miejscowości, pod lasem z bezpośrednim wyjściem na zielony szlak w kierunku Lubania (1210 m n.p.m.). Zza oknami piękne widoki na Trzy Korony w Pieninach i Tatry.
 
Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami.
Gospodarze zapewniają całodobowe wyżywienie przygotowywane z produktów regionalnych. Dla gości świetlica z aneksem kuchennym, obszerny parking, boisko do siatkówki, plac zabaw, ogród, grill i stół biesiadny.
 
Budynek posiada Kartę Kwalifikacyjną Obiektu.
 
Na życzenie gości organizujemy ogniska, pieczenie barana, występy artystów regionalnych oraz góralskie wieczorki. W odległości kilku kilometrów stok narciarski z wyciągiem w Kluszkowcach.
zwiń

Zobacz również