Pokoje Gościnne Pod Jaworem

Od 35 zł

Stronie Śląskie
ul. Polna 38
57-550 Stronie Śląskie
Sudety - Masyw Śnieżnik
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Przygotowaliśmy dla Państwa  14 miejsc noclegowych, na które składają się dwa nowe apartamenty 4 osobowe z łazienkami, w pełni wyposażonymi kuchniami, przedpokojem oraz osobnymi wejściami. Każdy apartament wyposażony jest w telewizor oraz bezprzewodowy internet Wi-Fi. Natępnie oferujemy dwa, kompletnie odnowione pokoje 3 osobowe ( łóżko pojedyncze + podwójne ) z łazienkami i wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią. W pokojach znajdują się telewizory oraz dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.   Parking dla gości bezpłatny, miejsce na ognisko, grilla, teren ogrodzony, z bezpośrednim sąsiedztwem rzeki Białej Lądeckiej ( łowisko bogate w pstrągi i lipienie ). W pobliżu znajduje się również nowo powstała
czytaj więcej
Przygotowaliśmy dla Państwa  14 miejsc noclegowych, na które składają się dwa nowe apartamenty 4 osobowe z łazienkami, w pełni wyposażonymi kuchniami, przedpokojem oraz osobnymi wejściami. Każdy apartament wyposażony jest w telewizor oraz bezprzewodowy internet Wi-Fi. Natępnie oferujemy dwa, kompletnie odnowione pokoje 3 osobowe ( łóżko pojedyncze + podwójne ) z łazienkami i wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią. W pokojach znajdują się telewizory oraz dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.   Parking dla gości bezpłatny, miejsce na ognisko, grilla, teren ogrodzony, z bezpośrednim sąsiedztwem rzeki Białej Lądeckiej ( łowisko bogate w pstrągi i lipienie ). W pobliżu znajduje się również nowo powstała ścieżka rowerowa łącząca Stronie Śłąskie z Lądkiem Zdr.
 
 
Dom położony jest 120 km od Wrocławia, na początku Stronia Śląskiego, 300 m od drogi głównej Stronie Śl. - Kłodzko.
Jesteśmy wspaniałą bazą wypadową do wielu atrakcji: Jaskinia Niedźwiedzia, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, ośrodek wypoczynkowo - rekreacyjny z kąpieliskiem w Starej Morawie, ośrodki sportów zimowych: Bielice, Bolesławów-Kamienica, Czarna Góra i wielu innych miejsc godnych uwagi.

 

zwiń

Zobacz również