Pokoje Gościnne STACJA NARCIARSKA

Od 35 zł

Karpacz
ul. Karkonoska 22
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

WITAMY  Nasz dom wypoczynkowy położony jest w górnym Karpaczu przy głównej ulicy karkonoskiej zlokalizowany na dużej ogrodzonej działce dzięki temu nie ma pod oknami miejskiego hałasu. Na terenie ośrodka znajduje się parking, miejsce na ognisko, duży taras z widokiem na śnieżkę i panoramę Karpacza. Pokoje gościnne 2-3-4-5-6 osobowe reprezentują sobą jedynie podstawowy standard turystyczny, nie ma w nich łazienek i dlatego też nie są luksusowymi apartamentami, po prostu jest schludnie miło i wygodnie. Dla osób które nie mają sprzętu narciarskiego mamy też na miejscu wypożyczalnię    Do dyspozycji naszych Gości mamy ping pong bilard dużą salę do zabaw tanecznych bar
czytaj więcej

WITAMY 

Nasz dom wypoczynkowy położony jest w górnym Karpaczu przy głównej ulicy karkonoskiej zlokalizowany na dużej ogrodzonej działce dzięki temu nie ma pod oknami miejskiego hałasu. Na terenie ośrodka znajduje się parking, miejsce na ognisko, duży taras z widokiem na śnieżkę i panoramę Karpacza. Pokoje gościnne 2-3-4-5-6 osobowe reprezentują sobą jedynie podstawowy standard turystyczny, nie ma w nich łazienek i dlatego też nie są luksusowymi apartamentami, po prostu jest schludnie miło i wygodnie. Dla osób które nie mają sprzętu narciarskiego mamy też na miejscu wypożyczalnię 
 
Do dyspozycji naszych Gości mamy ping pong bilard dużą salę do zabaw tanecznych bar i salę konferencyjną, a za dodatkową opłatą serwujemy w naszej kuchni domowe posiłki.
 
Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe przy muzyce, przy grillu, kolonie, białe i zielone szkoły, andrzejki, wszelkiego rodzaju święta, sylwestra.
 
nasza lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do kompleksu narciarskiego Śnieżka, wyciągu narciarskiego "Maciuś", świątyni Wang ok. 300 m i do Hotelu Gołębiewski ok. 80 m.
 
zwiń

Zobacz również