Pokoje Gościnne U AGATY

Od 35 zł

Giżycko
ul. Struga 23
11-500 Giżycko
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług noclegowych. Mamy do zaoferowania 3 pokoje gościnne, dwuosobowe w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji gości jest również kuchnia oraz łazienka z całym wyposażeniem na 3 pokoje. Każdy pokój posiada w wyposażeniu szafę, telewizor. Posiadamy miejsce parkingowe na ogrodzonej posiadłości, oraz miejsce gdzie można się opalać, grillować, odpoczywać. Niedaleko ok 10 min pieszo znajdują się najbliższe jeziora oraz lasy, do centrum miasta ok 15 min pieszo.       Mamy do zaoferowania jeszcze domek letniskowy, z trzema miejscami noclegowymi. W domku jest jeden duży pokój z łóżkiem małżeńskim i jednym łóżkiem pojedynczym, kuchnia i łazienka
czytaj więcej

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług noclegowych. Mamy do zaoferowania 3 pokoje gościnne, dwuosobowe w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji gości jest również kuchnia oraz łazienka z całym wyposażeniem na 3 pokoje. Każdy pokój posiada w wyposażeniu szafę, telewizor. Posiadamy miejsce parkingowe na ogrodzonej posiadłości, oraz miejsce gdzie można się opalać, grillować, odpoczywać. Niedaleko ok 10 min pieszo znajdują się najbliższe jeziora oraz lasy, do centrum miasta ok 15 min pieszo.

 
 
 
Mamy do zaoferowania jeszcze domek letniskowy, z trzema miejscami noclegowymi.
W domku jest jeden duży pokój z łóżkiem małżeńskim i jednym łóżkiem pojedynczym, kuchnia i łazienka z całym wyposażeniem. 
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również