Pokoje Gościnne U MARCELA

Od 35 zł

Karpacz
ul. Karkonoska 45
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Usługi Hotelarskie MARCELA położone są na wysokości 850 m n. p. m w pobliżu Świątyni Wang, u zbiegu wszystkich szlaków turystycznych z pięknym widokiem na Śnieżkę i Karkonosze. Stanowią doskonałą bazę wypadową dla turystów lubiących wycieczki w góry oraz narciarzy. W promieniu 400 m znajdują się 3 wyciągi narciarskie. Na stokach można skorzystać z usług instruktora narciarstwa.   Posiadamy 14 miejsc w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych.    Każdy pokój z: pełnym węzłem sanitarnym i TV W obiekcie znajduje się: w pełni wyposażona kuchnia jadalnia z kominkiem i grillem Na terenie posesji znajduje się zamykany parking oraz ogród z miejscem
czytaj więcej

Usługi Hotelarskie MARCELA położone są na wysokości 850 m n. p. m w pobliżu Świątyni Wang, u zbiegu wszystkich szlaków turystycznych z pięknym widokiem na Śnieżkę i Karkonosze. Stanowią doskonałą bazę wypadową dla turystów lubiących wycieczki w góry oraz narciarzy. W promieniu 400 m znajdują się 3 wyciągi narciarskie. Na stokach można skorzystać z usług instruktora narciarstwa.

 
Posiadamy 14 miejsc w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych. 
 
Każdy pokój z:
  • pełnym węzłem sanitarnym i TV
W obiekcie znajduje się:
  • w pełni wyposażona kuchnia
  • jadalnia z kominkiem i grillem
Na terenie posesji znajduje się zamykany parking oraz ogród z miejscem na grilla. Możliwość organizacji wycieczek po okolicy oraz zagranicznych przez współpracujące biuro turystyczne. 
 
Rezerwacja po wpłaceniu zadatku.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
zwiń

Zobacz również