Pokoje Kołpasówka

Od 35 zł

Jaworki-Homole
ul. Zaskalskie 25
34-460 Jaworki
Pieniny
zobacz na mapie

Opis

Pieniny to bez wątpienia najpiękniejsze góry w Polsce. Wspaniałe widoki, liczne szlaki piesze i rowerowe, spływ tratwą flisacką, pontonami czy kajakami to tylko niektóre atrakcje jak czekają tu na Państwa. Kwatera Kołpasówka to doskonałe miejsce na wypady w Małe Pieniny latem, a zimą na narty, bo wszystko to znajduje się tuż obok...   Naszym gościom oferujemy pokoje z łazienkami, 2-4 osobowe, kuchnię, tv, miejsce na sprzęt narciarski, rowery, na posesji bezpieczne miejsce parkingowe. Obiekt jest usytuowany z dala od miejskiego zgiełku w miejscowości Jaworki, w pobliżu Wąwozu Homole oraz Rezerwatu Zaskalskie. Jest to idealne miejsce na odpoczynek, a także zimowe
czytaj więcej

Pieniny to bez wątpienia najpiękniejsze góry w Polsce. Wspaniałe widoki, liczne szlaki piesze i rowerowe, spływ tratwą flisacką, pontonami czy kajakami to tylko niektóre atrakcje jak czekają tu na Państwa.

Kwatera Kołpasówka to doskonałe miejsce na wypady w Małe Pieniny latem, a zimą na narty, bo wszystko to znajduje się tuż obok...
 

Naszym gościom oferujemy pokoje z łazienkami, 2-4 osobowe, kuchnię, tv, miejsce na sprzęt narciarski, rowery, na posesji bezpieczne miejsce parkingowe.

Obiekt jest usytuowany z dala od miejskiego zgiełku w miejscowości Jaworki, w pobliżu Wąwozu Homole oraz Rezerwatu Zaskalskie. Jest to idealne miejsce na odpoczynek, a także zimowe szaleństwo!

Do dyspozycji gości jest: kuchnia, lodówka i miejsce do spożywania posiłków, a także możliwość zapalenia grilla.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego - udzielimy szczegółowych informacji! 

 

 

Jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Pienin są bez wątpienia Trzy Korony. Ze szczytu rozprzestrzenia się przepiękna panorama, z jednej strony widać Słowację a z drugiej Polskę, oddzielone krętym Dunajcem. Kolejnym szczytem na który trzeba się wspiąć jest Sokolica. Ciekawym i przyjemnym szlakiem jest szlak do Wąwozu Homole. Poza tym w Pieninach najciekawszymi atrakcjami są: spływ tratwą flisacką przełomem Dunajca, Zamek w Niedzicy, Zamek w Czorsztynie. Najpopularniejszą miejscowością jest Szczawnica, malowniczo położona w dolinie Grajcarek.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Pokój 2 osobowy z łazienką - 75 zł całość - 35 zł/osoba!

Pokój 3 osobowy z łazienką - 135 zł całość - 35 zł/osoba!

Pokój 4 osobowy z łazienką - 140 zł całość - 35 zł/osoba!

Ceny zależą od długości i terminu pobytu. W kwestii cen prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy!
 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również