Pokoje na Tylce

Od 35 zł

Tylka 9 A
34-450 Krościenko nad Dunajcem
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Proponujemy Państwu pobyt w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych w domu jednorodzinnym położonym w cichym i spokojnym miejscu w Krościenku nad Dunajcem na ulicy Tylka, niedaleko Szczawnicy.   Oferujemy Państwu dwa pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami oraz dwa pozostałe pokoje ze wspólną łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w radioodbiornik, tv i czajnik elektryczny, posiadają również balkony. Do dyspozycji gości pozostawiamy też aneks kuchenny. W ogrodzie przygotowaliśmy dla dzieci trampolinę, zjeżdżalnię, huśtawki, piaskownicę oraz boisko do siatkówki. Mogą Państwo u nas przyjemnie wypocząć przez cały rok. Latem umożliwiamy spędzanie wieczorów przy ognisku lub grillu, a wokół domu znajdują się
czytaj więcej

 

Proponujemy Państwu pobyt w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych w domu jednorodzinnym położonym w cichym i spokojnym miejscu w Krościenku nad Dunajcem na ulicy Tylka, niedaleko Szczawnicy.

 

Oferujemy Państwu dwa pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami oraz dwa pozostałe pokoje ze wspólną łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w radioodbiornik, tv i czajnik elektryczny, posiadają również balkony. Do dyspozycji gości pozostawiamy też aneks kuchenny.


W ogrodzie przygotowaliśmy dla dzieci trampolinę, zjeżdżalnię, huśtawki, piaskownicę oraz boisko do siatkówki.

Mogą Państwo u nas przyjemnie wypocząć przez cały rok. Latem umożliwiamy spędzanie wieczorów przy ognisku lub grillu, a wokół domu znajdują się liczne górki gdzie zimą można pozjeżdżać na sankach, nartach, desce.


Nasz dom usytuowany jest u stóp Pienin, niedaleko Gorcy, w pobliżu licznych szlaków turystycznych tj. Trzy Korony, Sokolica, Góra Zamkowa, Lubań. W Krościenku znajduje się końcowa stacja Spływu Dunajcem (początkowa około 10km), liczne sklepy, restauracje i mała gastronomia. W odległości około 10 km znajduje się Jezioro Czorsztyńskie (możliwość wędkowania, kąpieli i żeglugi), zamek w Czorsztynie i zamek w Niedzicy. Niedaleko jest również przejście graniczne ze Słowacją. Ponadto w okolicy znajdują się liczne wyciągi narciarskie, tor saneczkowy.

zwiń

Zobacz również